Свідомий вибір професії – шлях до успіху в житті

25.04.2012, 13:36 Просмотров: 1 466 Комментариев: 1

 

Про це говорили під час круглого столу, що відбувся в офісі благодійного фонду «Джерело Дніпра»

 

 

Свідомий вибір професії – шлях до успіху в житті

Ці випускники вже підготувалися до вступу до ВНЗ

 

Шестеро 11-класників мали можливість підготуватися до вступу у виші завдякі спеціальній програмі, яку реалізує фонд спільно з КрНУ імені Остроградського.

 

18 квітня шестеро 11-класників отримали сертифікати про закінчення підготовчих курсів при Кременчуцькому національному універститеті імені Остроградського. Ці молоді люди мали можливість навчатися безкоштовно завдяки програмі Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», яка діє третій рік поспіль. Аби потрапити на курси, майбутні випускники пройшли неабиякий відбір: їм потрібно було мати середній бал успішності не нижчий за «9», бути учасниками предметних олімпіад і головне – свідомо обрати найбутню спеціальність.

 

Володимир Матицин, Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» адресував випускникам вітання із успішним закінченням курсів та побажав наполегливості у досягненні результату. Він висловив сподівання, що спеціальності, які оберали учасники програми, відповідають запитам ринку праці. 

 

Питання свідомого вибору професії та шляхи самореалізації молоді обговорили під час круглого столу за участю випускників курсів, фахівців-освітян та депутата міськради, керівника фракції «Рідне місто» Юрія Гриценка.  

 

Майбутні студенти-учасники круглого столу зазначили, що під час начання на курсах упевнилися у своєму виборі спеціальності та мали можливість систематизувати свої знання. Більшість обрали гуманітарний напрямок. 

 

Проте 11-класник Євген Симонов, який однаково успішно опановує і гуманітарні предмети, і математику з фізикою, та ще й пише вірші, упевнений, що майбутнє – за інженерами.  Тому хлопець прагне вступити на інженера-електромеханіка до Кременчуцького національного університету. У найбутньому мріє займатися дослідницькою діяльністю.

 

Світлана Сошенко, завідувачка підготовчими курсами КрНУ імені Остроградського, зазначила, що кожен вищий навчальний заклад прагне, аби студенти обирали свій фах свідомо і починали заздалегідь готуватися до вступу, набували необхідні знання. За її словами, підготовчі курси КрНУ щороку відвідують 400-500 одинадцятикласників. Вона високо оцінила соціальну ініціативу фонду «Джерело Дніпра» у підготовці майбутніх студентів:

- Велика подяка тим людям, які турбуються про дітей, вкладають свої кошти у навчання, - зазначила вона. 

 

Солідарна із нею Валентина Дем‘яненко, головний спеціаліст управління освіти, яка підкреслила, що конкурс на право безкоштовного навчання на курсах – це виховний момент, та подякувала фонду за те, що він допомагає дітям отримати знання. 

 

Депутат Юрій Гриценко висловив сподівання, що всі випускники програми, яку підтримує благодійний фонд «Джерело Дніпра», досягнуть своєї мети: стануть студентами, успішними людьми і активними громадянами країни. Він підкреслив, що фракція «Рідне місто» підтримує ініціативи небайдужих людей та запросив молодь до співпраці.

 

Автор: editor
Теги:

Комментарии: 1

0
25 апреля 2012 20:50

Подрастающее поколение депутатов?

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх