Кременчуцькі ветеринари будуть робити щеплення тваринам

13.04.2012, 09:00 Просмотров: 1 696 Комментариев: 3

Кременчуцькі ветеринари будуть робити щеплення тваринам
Із 18 квітня по 29 травня ветеринарні лікарі будуть щепити від сказу тварин у 25 пунктах, розташованих у різних частинах міста.

Таким чином вам не доведеться везти тварину до ветлікарні, що на вул. Бутиріна. Щеплення проти сказу є обов’язковим, якщо його немає - вас можуть оштрафувати. Також ви зможете звернутись до спеціаліста за порадою, якщо із вашим улюбленцем щось негаразд.

–  На кожній дільниці працюватиме лікар, розповідає Дмитро Власюк, начальник Кременчуцької державної ветлікарні. – А на великі дільниці навіть виїжджатимуть співробітники нашої лабораторії.

Він зазначає, що працівник лабораторії може зробити аналіз крові та соскоб, щоб перевірити тварину на підшкірні захворювання, дирофіляріоз.

Якщо ви бачите, що незабаром ветлікар прийматиме у вашому районі, а тварині потрібно зробити аналізи, телефонуйте нам заздалегідь. Можливо, фахівець з лабораторії зможе виїхати на вашу дільницю. Все необхідне ми зробимо на місці, – розповідає пан Власюк.

Він також додає: якщо тварина хворіє, щеплення проти сказу їй робити не можна. Так само, як і купати впродовж 5-7 днів після введення препарату - адже в цей час імунна система ослаблена.

 

Якщо тварина здорова і ви плануєте її прищепити, подбайте про те, щоб за тиждень вивести бліх та глистів, радять ветлікарі.

еменчуці випадкі не виявляи останнім часом. Однак за всеукраїнською статистикою, зокрема, серед домашніх.

Кременчуцькі ветеринари будуть робити щеплення тваринам

Ознаки сказу


Тварина відмовляється від води, з'являється водобоязнь, світлобоязнь, йде піна з пащі. До речі, вона не обов’язково може бути агресивною.

 

Контактний телефон

Звернутися до ветлікарів можна за тел: 2-24-94.
Адреса: вул. Бутиріна, 39.

 

Фото: Эдуард Аверьянов

Автор: yaremko
Теги:

Комментарии: 3

0
13 апреля 2012 09:15

и сколько будет стоить прививка?

0
0
14 апреля 2012 02:29

делали комплексную на днях в ветеринарке - 70 грн

0
0
17 апреля 2012 07:23

Это все хорошо,но еще лучше,чтобы делал уколы человек трезвый.В прошлом году повела собаку на Керченскую,так там от ветеринара-женщины стоял такой перегар за гектар,что ужас.И по поводу анализов неправда,говорят везите на Бутырина в ветлечебницу.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх