Видавець «Кременчуцького Телеграфа» виступив у Комітеті з питань свободи слова та інформації Верховної Ради

12.04.2012, 17:17 Просмотров: 1 763

За словами пана Кулясова, на засідання Комітету приїхало чимало журналістів, видавців та власників регіональних українських телеканалів. Усі вони доповідали про свої проблеми – про утиски з боку влади та про господарські судові справи, використовуючи які зацікавлені особи намагаються здійснювати рейдерські атаки на ЗМІ

 

У середу, 11 квітня,  видавець «Кременчуцького Телеграфа» Сергій Кулясов на нараді Комітету доповів про ситуацію, яка склалася навколо газети – проти її видавця поданий позов на суму 4 мільйони 312 тисяч гривень.

 

Подав позов громадянин Хуторний. Він стверджує, що, починаючи з 2005 року, його авторські права порушуються.  Позивач вимагає сплатити йому 4 мільйони 312 тисяч гривень. Друга його вимога – накласти арешт на майно відповідачів у справі. Суддя Автозаводського районного суду Середа цю вимогу задовольнив – арешт на капітальну споруду редакції накладений. Після цього суддя Середа, який мав розглядати справу, узяв самовідвід. Наразі новий суддя ще не призначений.

 Про всі ці події видавець «Кременчуцького Телеграфа» доповів на засіданні Комітету. Допомогали йому медіа-юристи Інституту розвитку регіональної преси (Київ), які представлятимуть інтереси «Кременчуцького Телеграфа» в судових засіданнях.

 

За словами пана Кулясова, на засідання Комітету приїхало чимало журналістів, видавців та власників регіональних українських телеканалів. Усі вони доповідали про свої проблеми – про утиски з боку влади та про господарські судові справи, використовуючи які зацікавлені особи намагаються здійснювати рейдерські атаки на ЗМІ. Видавець «Телеграфа» зазначив:

 

– Коли я вийшов на трибуну, я прямо сказав: «Панове, після того, що я почув – побиття, підпали, маски-шоу – мені незручно доповідати про власні негаразди, вони якось несерйозно виглядають у порівнянні з тим, що коїться в країні.

 

Найсильніше враження на пана Кулясова справила розповідь Ірини Рубашко – генерального директора телеканалу «Фора» (Харків). Вона розповідала страхіття про маски-шоу в редакції телеканалу та нічні дзвінки з погрозами. Інформаційний телеканал «Фора» вважався опозиційним, наразі, після рейдерського (за версією пані Рубашко) захоплення, формат програм радикально змінився і має чітко виражений провладний характер.

 

12 квітня пан Козлов – завідувач секретаріату Комітету ВР з питань свободи слова та інформації – повідомив кореспонденту «Кременчуцького Телеграфа», що матеріали, надані видавцем «Телеграфа», прийняті до розгляду. Куратором по справі погодився виступити голова Комітету пан Стець.

 

Якщо бажаєте дізнатися, які проблеми має українська преса, читайте Порядок денний засідання Комітету, наданий завідувачем секретаріату .

 

Видавець «Кременчуцького Телеграфа» виступив у Комітеті з питань свободи слова та інформації Верховної Ради Видавець «Кременчуцького Телеграфа» виступив у Комітеті з питань свободи слова та інформації Верховної Ради

Редакція газети «Кременчуцький ТелеграфЪ»

 

ПО ТЕМІ:

Суддя Автозаводського суду пан Середа взяв самовідвід у справі «Хуторний проти «Видавничого дому «Приватна газета», ПП «Медіа-група «Приватінформ», Кулясова, Кулясової»

Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх