Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня

1.04.2012, 08:00 Просмотров: 2 836 Комментариев: 4

Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня

Подарунок на 1 квітня: похід до шкірвендиспансеру та 10 клізм

Цієї неділі на нас чекає дата, яка за кількістю різних нещасть може позмагатись із п’ятницею, 13. Це 1 квітня, день, коли вас запросто можуть пошити у дурні, якщо не будете обережні. До Дня сміху ми розпитали місцевих діячів, як вони жартували і як випробовували їхнє почуття гумору інші.

 

Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня
Микола Черниш, директор автоскладального заводу:

 

– 1 квітня 1996 року мені зателефонував диспетчер, каже: «Тебе з кадрових питань негайно викликає генеральний директор». Я прибігаю до заводоуправління і питаю: «Викликали мене?». «Та ні», – відповідає директор. «Як же, мені сказали, що з кадрових питань», – дивуюся. А він жартує: «Ти що, рвешся стати заступником директора?». І нагадав, що сьогодні 1 квітня. Цей виклик був майже пророчий: через півроку я став заступником директора з виробництва.

 

Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня
Ірина Федько, депутат, екс-керівник кременчуцького шкірвендиспансеру:


– Раніше у нас були бланки викликів до шкірвендиспансеру. Якось 1 квітня я зайшла до своєї приятельки, а її не було удома. Я пожартувала: виписала їй виклик і кинула у поштову скриньку. А дістала його звідти мати моєї подруги. Я тоді була на іншому прізвищі, тож жінка не зрозуміла, що це я виписала. Що тоді було! Вона провела «бесіду» з моєю подругою, мовляв, зізнавайся «як жінка жінці». Тоді мені довелось довго доводити, що це був жарт...

 

Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня
Віталій Малецький, віце-мер Кременчука:

 

– Один з найбільш популярних розіграшів, що я пам’ятаю – «біла спина». Всі намагались роздивитись, що ж там позаду... Бо траплялися випадки, коли справді брали піджак та витирали його об стіну.

 

Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня
Юрій Гриценко, депутат міськради:

 

– Коли я відпочивав у санаторії, замість лікаря 1 квітня призначив знайомому процедури – 10 клізм. Просто так написав призначення на листочку. У процедурному кабінеті не звернули уваги, хто виписував, та розписали йому все. Я зрозумів, що так не можна робити. І дописав, що через відсутність стерильних клізм процедура скасовується. Він прибіг до мене такий радісний, приніс пляшку. А коли я сказав, що пожартував, він не міг повірити, що то був розіграш.

 

Як розігрували кременчуцьких посадовців та депутатів 1 квітня
Віце-мер Володимир Тараторін розповів, що коли працював у Криму, повівся на журналістський розіграш. Побачив по місцевому телебаченню сюжет про новітні методики, і мало не доручив «своїм» запровадити їх у регіоні.

 

Розігрували посадовців і журналісти «Телеграфу». Наприклад, кілька років тому, коли до нас приїжджав Ющенко, на сайті «Телеграфу» з’явилась інформація, що, пролітаючи над Кременчуком, Президент нарікнув на стан місцевих доріг. Це спричинило великий переполох серед комунальників, особливо переймався віце-мер Микола Порицький. На згадку про цей випадок журналісти подарували йому іграшкову качку. Отже, якщо хочете, щоб першоквітневі жарти надовго лишились у пам'яті – фантазуйте!

Автор: nikolaeva
Теги:

Комментарии: 4

1 590
1 апреля 2012 13:51

Сегодня других новостей можно не публиковать — всё равно не поверят :-)

0
0
1 апреля 2012 14:11

шутники однако..

0
0
1 апреля 2012 16:29

В чём,чём,а в розыгрыше народа по "покращэнню-улучшению жизни" власти всех уровней за 20 лет сильно поднаторели.Що "в лоба",что "пО-лбу" - всё едино.И цвет шишки на лбу естественный - а не оранжевый,и не бело-голубой.Природа,понимаешь...
P.S.Уважаемый Главред!Не скажете,почему в ранге зарегистрированного "пользователя" Вашего еженедельника нет доступа к статьям "Ъ" о цифровом ТВ? И наоборот,если не зарегистрироваться,то,пожалуйста,материал доступен.Это,наверное,что бы не комментировали поданные статьи?

0
0
1 апреля 2012 20:15

Они дошутятся.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх