Опозиція без «УДАРу»

28.03.2012, 14:33 Просмотров: 2 011 Комментариев: 8

23 березня опозиція Кременчука підписала Угоду  про спільні дії об’єднаної опозиції в Кременчуці». Без «Удара».

Опозиція без «УДАРу»

Сергій Перепел

 

Як це можна зрозуміти? Чому місцеві керівники залишили поза увагою молоду партію, яка має непоганий рейтинг, чому поводяться так, наче її не існує? Відповіді на ці та інші питання погодився надати лідер «Удара» в Кременчуці Сергій Перепел. 

 

- Відомо, що «Угоду про спільні дії об’єднаної опозиції України» підписав керівник партії «Удар» Віталій Кличко. Про це він заявив 22 січня під час мітингу опозиційних сил, який проходив у Києві. Тоді наголошувалося конкретно,  якою є мета  таких дій - створення більшості у майбутній Верховній Раді, щоб мати можливість на законодавчому рівні усунути режим Януковича. Чому ж 23 березня у підписанні «Угоди про спільні дії об’єднаної опозиції в Кременчуці» не брала участі партія «Удар» Віталія Кличка?

 

С.П.: Насправді, 23 березня у Кременчуці відбулося не об’єднання опозиційних сил, а створення тріумвірату трьох керівників, які очолюють ці сили, тобто «Батьківщина», «Фронт змін», «Свобода». На цьому все. Зібралося троє осіб і вирішили, що краще ніж вони ніхто не зможе захистити кременчуцького виборця, його волевиявлення під час виборів, правдиве голосування, вірний підрахунок голосів. Потисли один одному руки і розійшлися до наступного узгодження спільного плану роботи.

 

Нас на цей захід не запросили по зрозумілим, на мій погляд, причинам - представники нашої партії вже почали роботу, а керівники вищеназваних - про неї ще тільки домовляються. 22 січня лідер нашої партії Віталій Кличко чітко назвав «Удар» партією опозиції. В той же час був проти обмеження вступу до опозиції представників невеликих демократичних партій, які сьогодні мають незначний рейтинг. І  керівники партій, підписуючи Угоду, зобов’язувалися координувати свої дії в цьому напрямі. Та, як з’ясувалося нині, що то була  лише декларація. 

 

- Яким ви вбачаете подальше співіснування с представниками об’єднаної, за вашими спинами, опозиції? 


С.П.: - Наше місто можна назвати унікальним. Воно, як лакмусовий папірець, те що відбувається в ньому, невдовзі охоплює всю країну. От і зараз: очолила опозицію в Кременчуці «Батьківщина», а більшість представників цієї партії сьогодні обіймають посади керівників міста. Більшість депутатів міської та районних рад, керівники підрозділів райвиконкомів – також представники  БЮТ. Тобто члени опозиційної (за заявою) партії знаходяться при владі. Як же буде вестися боротьба із собою? Та ніяк. Це ж вони, голосуючи, підтримують ті зміни, які залишають людей без роботи та засобів до існування. 

 

Ось приклад – припинення діяльності підприємців, демонтаж малих архітектурних форм. Альтернативної ж форми заробітку нікому з них не запропоновано. І це все аж ніяк не можна віднести до програми з упорядкування території, що звільнюється, бо прибирають малі архітектурні форми не всі без винятку, а лише ті, де потрібно звільнити місце для інших потреб. А як же потреби тих,у кого відбирають можливість заробляти на життя.Усі ці дії мають повну підтримку під час сесійних засідань як мера, так і депутатів від фракції БЮТ. Вони  автоматично голосують «так». Це реальні дії нашої «опозиції».

 

Наша  ж організація підготувала пакет документів з подальшою передачею до суду заяв, що стосуються протиправних дій, якими визнано ліквідацію МАФ у місті. У цьому й вбачаю, що наші дії є конкретними, на відміну від дій тих, хто лише займається демагогією, з’ясовуючи хто насправді є опозиціонером. Люди наші вже добре розуміються хто є ким, тому розберуться швидко і на виборах зроблять свій вибір. 

 

Вважаю, що серед членів «Свободи», «Фронту змін», «Батьківщина» є чимало кременчужан, які думають правильно. Що стосується нашої партії, то ми і в подальшому налаштовані підписувати ті спільні документи, які мають не декларативний характер, чітко визначені спільні дії.

 

- Сьогодні підписання Угоди  від 23 березня у журналістських колах називають Угодою «БезУДАРной», точніше «Бездарной опозиції». Існує думка, що це було рішенням політичним, яке не тягне на місцеве за масштабом. Рейтинг партії «Удар» дуже швидко підвищується. За даними центру Розумкова «Удар» вже давно подолав 5% бар’єр, його просто намагаються призупинити. Якими будуть ваші дії, якщо політика щодо вашого вступу до об’єднаної опозиції у Кременчуці не зміниться?

 

С.П.: - Щоб глибоко проаналізувати ситуацію в місті і прийняти рішення потрібен час. Якщо говорити про те, що відчуваємо, то вражання таке, наче тобі плюнули в обличчя. Відповідати адекватно ми не будемо.  Двері нашої приймальні завжди відчинені для тих, хто не на словах, а реальними діями може зробити ці вибори достойними. Якщо так станеться  то й життя вийде на належний рівень, гідний людини. Пригадайте останній поєдинок Віталія Кличка, де супротивник перед початком матчу повів себе некоректно. Якою була відповідь? Перемога. Отже найкраще довести свою правоту можна лише переконливою перемогою.

 

На правах рекламы

Автор: editor
Теги:

Комментарии: 8

0
28 марта 2012 14:40

Радует, что "Удар" не пошли на поводу так называемой "опозиции".

0
0
28 марта 2012 14:41

Мальчика не взяли злые дядьки в свою песочницу :)

0
0
28 марта 2012 15:54

так там в тот кременчуцьком ударе один ударенный Дёня Терещенко чего стоит! О_о какая такая на фиг опозиция?

0
0
28 марта 2012 16:36

мальчик езжай в Комсомольск шить халаты и пижамы!!!

фотка кстати у него)))) давно из "фронта" вышел???

0
0
28 марта 2012 17:46

Голосоват незакого ... .

Главный ночной кошмар и власти и "оппозиции" что люди перестанут за язык, бандеру, партии глотки друг другу рвать и возьмут их за мудя.

0
328
28 марта 2012 18:45

zluka-bober,
Надоелло,
В.Горлов,
+100000000000000000000000 am

0
0
28 марта 2012 19:04

Не будет с удара никакого толку, 5 % это миф. До Кличка слазятся те, кто потом сразу перебежит к власти

0
0
28 марта 2012 20:04

Такое впечатление, как будто у троллей работает служба глобального оповещения. Всем троллям привет!!!) И дабы ваши комментарии не казались дешевкой, приложите хоть толику ума и обратите хоть маленькое внимание на смысл выше изложенного).

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх