Кременчужани не хочуть платити за спеку у квартирах

11.03.2012, 17:00 Просмотров: 4 433 Комментариев: 15

Фото из архива "Телеграфа"Фото из архива "Телеграфа"
Мешканцям будинку на Занасипі нарахували непідйомні суми за опалення

НА ФОТО: Березень, 2010 р. Мітинг проти опалення біля котельні «Теплоенерго» на Занасипі. З того часу для мешканців будинку на вул. 50 років СРСР, 31 нічого не змінилося

 

Будинковий лічильник тепла не допомагає економити, а витягує всі гроші з кишень: у лютому споживачам виставили рахунки, що в півтора рази перевищують тариф по місту.


Олена Іванівна, мешканка будинку №31 на вулиці 50 років СРСР, що на Занасипі, разом з іншими жителями домагається перерахунку оплати за опалення. Їхній будинок обладнаний тепловим лічильником. За лютий споживачам нарахували по 12 грн
50 коп за квадратний метр житлової площі, у той час як без лічильника тариф по місту (в опалювальний період) складає 7 грн за кв метр.


– Тільки за опалення двокімнатної квартири треба заплатити 675 гривень на місяць, а вся квартплата складе 900 гривень. За трикімнатну квартиру, відповідно, 790 і 1100 гривень. Це «поборище» платити неможливо! Ми хочемо сплачувати за міським тарифом! Опалювальна система будинку розбалансована. Ми потерпаємо від спеки, а потім нам виставляють за це величезні рахунки, – обурюється жінка.


2 березня делегація з «гарячого» занасипського будинку №31 побувала на прийомі у мера. Люди вимагали перерахувати їм плату за опалення та налагодити будинкову систему, адже проблема існує чотири сезони поспіль. За скаргою мешканців 5 березня в управліні житлово-комунального господарства зібрали спеціальну нараду, з питанням розбиралися віце-мер з комуналки Валерій Медведовський, начальник УЖКГ Олександр Любенко, керівники «Теплоенерго» та управляючої компанії «Добробит».


– Нам пообіцяли, що встановлять регулятор температури, зроблять це у міжопалювальний період. Але як же нам зараз платити за тепло такі непідйомні суми? Та й опалювальний сезон ще не закінчився: потрібно зараз регулювати подачу тепла, – не вдоволена результатом пані Олена.
Вона зауважує, що мешканці злощасного будинку вже вдруге звертаються до мера, а результату поки що немає.


Наталія Мирна, директор управляючої компанії «Добробит», на запитання «Телеграфа», чи регулюватимуть подачу тепла нині, зважаючи на скарги мешканців, відповіла:


– Заміри і приписи щодо коригування робить підприємство «Теплоенерго», ми їх виконуємо. Але таких приписів щодо цього будинку не було.
Пані Мирна визнає, що будинкова система розбалансована, але причиною цього вважає дії самих мешканців.


– Оплата там вища, бо у будинку проведена реконструкція системи опалення, встановлені додаткові елеваторні вузли. Раніше люди мерзли і додатково встановлювали опаювальні прилади (батареї – ред.). Зараз ніхто нічого не поміняв – тому система й розбалансована, – такі пояснення наводить директор «Добробиту». Вона каже, що будинок прогрівається нерівномірно: на 4-му поверсі – норма, на 9-му – перебір. Зараз представники компанії видаватимуть приписи мешканцям: що треба змінити у власних квартирах.

 

Чи вирішить влада проблему «з бородою»?


«Занасип відмовляється платити за опалення», «Мітинг проти опалення», – так називалися матеріали, розміщені у «Телеграфі» у 2010 році. Мешканці цього ж будинку на вулиці 50 років СРСР, 31 тоді буди ініціаторами мітингів і протестували проти зависокої оплати. Їм обіцяли економію за рахунок лічильника тепла, а вийшло навпаки. Апогеєм був мітинг, влаштований у день виборів Президента на виборчій дільниці.


З того часу у Кременчуці змінився мер. Начальник УЖКГ той самий, і він добре знає про проблему з опаленням злощасного будинку, але вона не вирішена до цього часу. Виділити кошти на регулятор обіцяють зараз:


– Гроші знайдемо при перегляді бюджету за 6 місяців. Мер дав команду, ми будемо її виконувати. Потік тепла на будинок регулюватиметься автоматично, будуть менші витрати тепла, – прокоментував пан Любенко. Втім, підстав для перерахунку за надмірне опалення він не бачить.

Теги:

Комментарии: 15

0
11 марта 2012 17:43

Эта проблема касается практически всех домов на 1 Занасыпе.Жителей "облагодетельствовали" "современой" системой отопления и теперь оплата за отопление у занасыпцев в 1,5-2 раза выше чем оплата у остального города. Причем качество услуги оставляет желать лучшего. Теплоенерго причиной завышеных тарифов называет похолодание но в квартирах тоже в 20-ти градусный мороз становилось значительно холоднее,а во многих квартирах и при -7 термометр не поднимался выше 15-ти градусов.

0
0
11 марта 2012 18:27

"Тыхо,сэляны,тыхо!Зэмля будэ ваша!" /Троцкий(?)/

Не на Раковке,другой,противоположный район города.Дом девяти этажей,три подъезда,стоИт теплосчётчик.За февраль заплатили коммуналку за двухкомнатную квартиру (3 чел.) 1106 гривен.Только за тепло "Полтавоблэнерго" 633 грн. с копейками,за 51кв.метр.Спэкы на 5 этаже не было,всё как обычно.Вызывает подозрительный интерес,что в разных "теплоконторах" тариф одинаковый.Как-то удивительно это...

0
0
11 марта 2012 19:20

За отопление в этом месяце 1040 грн. 80 общая (64 жилая). Спека невыносимая. Батареи были прикручены у половины жильцов - ОТКУДА такая цена не понятно. Но есть диб...лы которые провели отопление по полу, на балконы, а мы жильцы страдаем от этого, теперь по стоякам у кого жара у кого холодина. Лично у нас в квартире отопление было включено только на кухне, все батареи были прикручены, только в мороз периодически включали. Жек сказал ходите и смотрите по квартирах у кого переоборудовано отопление, а потом будем решать. НО РАЗВЕ ЖИЛЬЦЫ ДОЛЖНЫ ЭТО ВЫЯВЛЯТЬ.

0
0
11 марта 2012 20:04

«Теплоенерго» по барабану, холодно или жарко в квартире. Они за газ для населения получают дотации из бюджета.

0
67
11 марта 2012 21:07

ЛЮДИ!!! Откажитесь коллективно от счетчиков на тепло которые установила «Теплоенерго» . Ведь только по этим счетчикам тариф 12 грн за квадратный метр. Если платить как весь город без счетчиков то получится по 7 грн. Вопрос куда идут деньги за завышеный тариф и зачем мы платим ?! МЕР! Сделай хоть что-то для людей!

0
0
11 марта 2012 21:54

я на Сумской заплатил по 7.4 за м.кв. и считаю что это много ! у людей спека а у меня холод, и не правильно сделана система подачи теплоносителя по квартирам ! и никого не е...т, а там людей просто разводят и кидают !!! построили котельню и говорили будете платить меньше всех а теперь имеют их... вот суки надо ставить счетчики потребления тепла на каждую квартиру. но этого никогда не будет , не зря олигархи скупают облэнерго ! am

0
0
12 марта 2012 09:42

Местные власти, как обычно. собираются, что-то решают, создают видимость работы и т.д., но, как в басне Крылова: "Да только воз и ныне там"...

0
0
12 марта 2012 10:02

278-й квартал - 11,50 за квадрат

0
0
12 марта 2012 10:25

15,83 за квадрат не хотите am

0
0
12 марта 2012 14:35

А что есть варианты? Не платить как то не могу. Говорили и писали, а ничего не меняется. Есть один выход. Кувалдой по счетчику и проблема отпадет, может начнут по квадратуре считать. Так совесть не позволяет. Вот так нас и доют.

0
0
12 марта 2012 15:58

tt
Цитата: tt
Самый эффективный на сегодня вариант - отказаться от ЦО.

Так и считают по гигакалориям, сколько потребили на дом потом делят на общую площадь квартир и умножают на площадь квартиры + отопление подъездов. Только объясните колхозу как можно посчитать потребление гигакалорий в своей квартире. Отказаться от ЦО, я так понимаю автономку установить, то Вы наверно на другой планете живете - а возьмите и попробуйте. Знаю людей которые через суд этого не добились. Так же знаю людей которые у Полаваобленерго выиграли суды по поводу завышеной расценки (судились 2 года) и что Полт..енерго и не думает выполнять решения. Или Вы может предложить другой вариант так давайте, озвучте.

0
0
12 марта 2012 17:05

К сожелению бегать по ПОЕ есть силы, но пока нет возможности. Да и автономное отопление, не такая уж и дешовая штука (в плане денег и нервов), после недавно сделаного ремонта. Я у себя не то что прикручивала, а практически не включала (темп. в кв. 18-19 град была), а заплатили как все, согласна. Но в нашей стране не принято экономить. Хоть бы придумали счетчики на каждую батарею я б поставила, но еще месяц отопления и скажем ФУХ. До следующего отопительного сезона, а он нам еще покажет. Спасибо за документы.

0
3 703
12 марта 2012 17:40

О, господин tt Вы ник сменили, а все в том же образе.

0
0
12 марта 2012 20:27

Вы как Памаранчевая революция пошумели, а толку нет.

0
0
12 марта 2012 22:15

Я поняла - на смайлики аллергия. Будет осень - будет новая революция и конечно же новые тарифы. Чем выше тарифы тем больше они побуждают нас зарабатывать денег. Тоже в принципе не плохо. Будем оптимистами wink

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх