Новорічні ялинки продаватимуть з чіпами

11.12.2011, 09:36 Просмотров: 2 002 Комментариев: 2


На чіпі буде міститися інформація про походження і якість зеленої красуні. Ціна самого дерева у лісників становитиме від 27 до 52 грн

Держлісгосп цьогоріч має намір продавати хвойні дерева до новорічних та різдвяних свят з використанням чіпів обліку деревини.

 

 Валентин Свириденко Валентин Свириденко

– У цьому році реалізація сосен і ялинок буде здійснюватися з використанням чіпу обліку деревини. Це пластикова бірка з нанесеним на неї штрих-кодом. Код містить всю інформацію про походження дерева: з якого лісогосподарства чи лісництва його відпустили, сорт та якість. Кожен зможе побачити, звідки це дерево, чи дійсно воно наше, а не приїхало, наприклад, з Чорнобиля. Чіп будемо прикріплювати таким чином, щоб зняти без пошкодження було неможливо, - каже директор Кременчуцького лісгоспу Валентин Свириденко.


Він додає, придбавши ялинку, вже вдома на сайті www.2012.ukrlis.info покупець зможе   подивитися всю інформацію про свою новорічну красуню.


– Ми для лісгоспу придбали 16 тисяч чіпів, а 41 тисячу вже продали приватним підприємствам, які будуть торгувати ялинками у нашому регіоні, - каже пан Свириденко.


За його словами, з середи­ни грудня у самому управлінні лісгоспу на вул. Шевченка, 41 та його підрозділах - у Садках та Малій Кохнівці - розпочнеться продаж ялинок. Мінімальна ціна хвойного дерева до метра складе 27 грн. До 2-х метрів - 33 грн. Ялинка більшого розміру буде вже коштувати 52 грн.


А ось самовільно зрубана зелена красуня може обійтися зовсім недешево. За словами Валентина Свириденка, штраф за одне незаконно зрубане дерево становить від 85 до 175 гривень. Крім цього, порушник буде змушений сплатити ще й збитки, завдані лісовому господарству. Їх оцінюватимуть у 189-1753 гривень, залежно від розміру зрубаного дерева.

Автор: bulashev
Теги:

Комментарии: 2

0
12 декабря 2011 17:33

Может и правильно!!!Помню два года назад, муж покупал всем родственникам в Лесхозе по елке, в итоге получилось 5 штук. Тормозит его ГАИ и требует бумажки на елки, он им показывает. Но наши гаишники, как всегда подозрительны, вдруг он их срубил в лесу, а бумажки стырил. Пришлось везти гайцев в Лесхоз, чтобы там подтвердили, что елки у них только куплены. Вот как бывает, теперь не придерутся!!! Я надеюсь...

0
1 537
12 декабря 2011 17:54

@Він додає, придбавши ялинку, вже вдома на сайті @ то есть уже дома мы узнаем что купили !!!!!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх