Кременчуцька художня школа отримала теплий подарунок

14.10.2011, 15:15 Просмотров: 2 565

Тепер заклад буде з гарячою водою

Кременчуцька художня школа отримала теплий подарунок
До Дня художника Почесний Президент Всеукраїнського благодійного "Джерело Дніпра" Володимир Матицин презентував художній школі бойлер та грошовий сертифікат на облаштування електричного опалення в новому учбовому приміщенні.
Нещодавно у дитячій художній школі відбулися урочисті збори до Дня художника, який відзначали на минулому тижні. Учнів та викладачів мистецького закладу привітав і Почесний громадянин Кременчука, Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду "Джерело Дніпра" Володимир Матицин. Він вже кілька років опікується художньою школою.

- Стало доброю традицією, що Всеукраїнський благодійний фонд "Джерело Дніпра" вітає вас зі святом художників. І я, і моя сім'я взяли зобовязання допомагати вашій школі. Ми прагматики, і ставимося до всього просто. Вам, дітям, потрібно, щоб у вас була гаряча вода. Ми вам даруємо те, що необхідно, - зазначив він та вручив документи на німецький бойлер і сертифікат на 16 тисяч гривень для облаштування електричного опалення в новому учбовому приміщенні.


Директор художньої школи Андрій Родін подякував фонду "Джерело Дніпра"  та сім'ї Матициних за теплі подарунки, зазначивши, що стара будівля школи ніколи не була забезпечена гарячою водою. А тепер юні художники митимуть з комфортом і руки, і пензлі.


- Сім'я Матициних, Володимир Митрофанович і Тетяна Юріївна, постійно дивують нас: дарують саме те, що вирішує наші нагальні проблеми. А для цього треба цікавитись життям організації, знати і біди, і проблеми, - підкреслив Андрій Родін.


Так, минулого року фонд "Джерело Дніпра" презентував художній школі гіпсові голови для малювання з натури, а ще раніше поповнив навчальні класи мольбертамию.
Директор школи розповів, що у новому приміщенні, де нині немає тепла, завдяки виділеним коштам від ВБФ "Джерело Дніпра"; влаштують альтернативне електричне опалення і відкриють ще один клас-майстерню. Діти там вивчатимуть іконопис, це буде спекцкурс за вибором учнів.
Юрій Гриценко, голова партійної фракції "Рідне місто" у міськраді, зробив цікаве повідомлення для вихованців школи. Невдовзі у сквері "Жовтневий" з'явиться алея художників. Там вони зможуть і малювати з натури, і виставляти свої роботи на мистецькому вернісажі.


- У вас буде місце, де ви зможете творити. "Рідне місто" завжди підтримує творчих людей, -зазначив депутат Юрій Гриценко.
У вихованців школи юних художників вже зараз є можливість проявити свій талант. Фонд "Джерело Дніпра" п'ятий рік поспіль проводить конкурс малюнків серед школярів. Цього разу його тема "Краса Божого світу". Тема присвячена пам'яті єпископа Кременчуцького та Лубенського Тихона. Переможці отримають цінні призи від БФ "Джерело Дніпра". Окрім цього, автори найбільш оригінальних робіт матимуть можливість потрапити на боулінг-турнір до популярного клубу "Європа".

Автор: ermakova
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх