Жеваго може стати другим Ходорковським

16.09.2011, 13:19 Просмотров: 6 892 Комментариев: 10

Фото:focus.uaФото:focus.ua

Але мер Бабаєв впевнений, що не втратить частину свого, спільного з мільярдером, бізнесу

 

 

Служба безпеки України, Генпрокуратура, Нацбанк та податківці намагаються взяти «під контроль» бізнес-групу «Фінанси та Кредит». Її власник, нардеп Костянтин Жеваго, на відміну від інших українських мільярдерів, досі не змінив своєї політичної орієнтації і є народним депутатом-членом фракції «БЮТ – Батьківщина». А ще він є бізнес-партнером кременчуцького мера Олега Бабаєва.

 

В ході «роботи» над підприємствами Жеваго силовики побували в банку «Фінанси та Кредит», на Стахановському вагонобудівному заводі, в приватному акціонерному товаристві «Росава» та на інших підприємствах групи пана мільярдера. Не стали виключенням КрАЗ, м’ясокомбінат та Полтавський ГЗК.

 

На самих підприємствах події не коментують, але не на диктофон кажуть, що силовики перевіряли фінансову документацію, викликали на допити та співбесіди керівників та головних бухгалтерів.

 

– Кажуть, що проводили обшуки у керівників. І навіть у них вдома щось шукали. Вчора сказали, що нашу Ірину Анатоліївну (голову правління «Кременчукм’ясо» – ред.) відпустили о 23-ій годині з допиту, – розповів «Телеграфу» один з працівників м'ясокомбінату.

 

Сама Ірина Дроздова була стриманою в коментарях:

– У нас поки все нормально. На результати роботи підприємства це ніяк не впливає. Ми працюємо у звичному режимі і з гарними показниками.

Разом з тим інформацію про обшуки підтвердили в прокуратурі області. За словами представника Полтавської обласної прокуратури Лариси Терновець, обшуки у керівництва м'ясокомбінату та на «КрАЗі» пов'язані з розслідуванням кримінальної справи, в якій фігурують і керівники «Ворскласталі», і «Полтавського ГЗК».

 

До речі, керівник майбутнього меткомбітану Володимир Белоус був затриманий, але згодом за станом здоров’я його звільнили під підписку про невиїзд. Що стосується керівника ГЗК Віктора Лотоуса – ширяться чутки, що його теж затримали, однак на підприємстві кажуть – його просто немає в місті:

 

– Віктор Вікторович знаходиться у відпустці, – відповіли «Телеграфу» представники комбінату. – Телефонного зв’язку з ним немає.

 

Поміж тим київські ЗМІ повідомляють, що всі дії навколо підприємств Жеваго проводяться в рамках порушеної кримінальної справи «про фіктивне підприємництво і посадову підробку» і все це на основі санкції суду за погодженням з Генеральною прокуратурою.

 

– Тут все йде по шляху Росії, – розповідає «Телеграфу» впливовий кременчуцький депутат. – Зараз покажуть, що його мільярди крадені. Він не платить податки як треба, а звідти не вистачає грошей на пенсії, зарплати. Справа перейде з політичної в економічну площину. Згодом на сесію парламенту винесуть питання про арешт Жеваго, більшість проголосує і потім його позбавлять частини бізнесу. Постраждає і бізнес Бабаєва. Зараз він намагається врятувати свої активи на м’ясокомбінаті та шкірзаводі, – каже депутат і натякає, що саме з цим пов’язані термінові від’їзди мера в Київ, що мають місце останнім часом.

 

Сам мер Кременчука і бізнес-партнер Костянтина Жеваго Олег Бабаев вважає, що конфлікт навколо підприємств молодого мільярдера затихне вже за пару тижнів і він не вплине на перерозподіл акцій власників цих підприємств.

 

– Якщо є питання у правоохоронних органів, то нехай розбираються. Вони для цього й існують. Завдання тих, до кого є запитання – аргументовано відповідати. Я можу вам сказати одне, що в найближчий час ці всі питання знімуться... Я не допускаю думок про перерозподіл акцій..., – каже Олег Бабаєв.

 

Він також наводить приклад нещодавніх схожих перевірок  підприємств групи Коломойського та Порошенко.

 

– Але воно, ніби, все пройшло. Так, і тут я думаю, що перевірки пройшли, висновки зроблені, якщо є необхідність –  штрафи будуть виплачені, якщо ні – правоохоронні органи вибачаться, – зазначив мер.

 

Як приклад того, що все владнається, він розповів, що до ФК «Ворскла» надійшла постанова СБУ, в якій говориться, що «кримінальну справу за фактом нецільового використання грошей футбольним клубом закрито».

 

Нагадаємо, в середині липня силовики вилучили документи на ряді підприємств, які є спонсорами футбольного клубу (ХК «АвтоКрАЗ», ВАТ «Кременчукм'ясо» і ТОВ «Кременчуцький шкірзавод»). «Ворсклу» звинувачували в тому, що спонсори перераховують туди гроші, які потім використовувалися не за призначенням.

 

Автор: bulashev
Теги:

Комментарии: 10

735
16 сентября 2011 17:13

нардеп Костянтин Жеваго

:D нардеп блин, сколько раз он на заседании ВР был? гнать поганой метлой этих уродов с ВР.

0
0
16 сентября 2011 17:34

Да он в Австрии постоянно живет, зачем ему эта Верховна рада?((

0
3 894
16 сентября 2011 19:48

да не только Верховна Рада , а и вся Украина,

0
0
16 сентября 2011 20:12

Туся,
Неет, Украина ему как раз нужна. Он на ней деньги зарабатывает, чтоб было на что в Австрии жить((

0
0
16 сентября 2011 20:50

Цікаво те, що все це правда. І податки не платить (як і всі інші олігархи).Тому любого з них можна в тюрму садити і помилки не буде.

0
0
16 сентября 2011 21:00

А Ходорковский ведь сел не один. А с Платоном Лебедевым. И вдвоем им там не скучно.

0
0
16 сентября 2011 23:25

просто тушка

0
0
17 сентября 2011 12:48

Спасибо всем Живагам за покращення вже сьогодні!"Покращення вжн сьогодні!!!!! рівень гарантованих державою соцстандартів і пільг визначатиме не Верховна Рада законами, а Кабмін, що прямо суперечить діючій Конституції.

Згідно з проектом, соціальні виплати і пільги чорнобильців, афганців, ветеранів та інвалідів війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, військовослужбовців, міліціонерів, прокурорів, шахтарів, лікарів, учителів та інших будуть регулюватися не законами, а урядом у ручному режимі.

Отже урядові новації такі:
— не буде навіть згадки про конкретні суми компенсацій, виплат, розмір знижок на оплату послуг ЖКГ;
— не буде чітких даних про періодичність надання санаторно-курортних путівок, а це означає, що можна не чекати від держави допомоги для поправлення здоров’я тим, хто на них раніше міг претендувати щорічно і законно;
— ухвалення цього закону призведе до обмеження або повної відміни соцгарантій і пільг для 16 категорій українських громадян."

Кінець компенсаціям та пільгам. Україна вже не соціальна держава....

0
0
17 сентября 2011 13:35

и агрария морду депам бы набили "Кулак у крестьянина сильный, его не сдержит ни один щит спецназа"

0
0
18 сентября 2011 09:41

Почему вы не пишите о том,что прежде чем попасть к Тимошенко он был у Януковича.А потом когда она сказала,что надо разобраться откуда у него деньги на банк Финансы и кредит,быстро перебежал в Батькивщину.

И ещё.Про проверку Счётчиков воды.
Почему счётчики на электроэнергию,на газ,если они исправны,не снимают на проверку,чтоб не дурить народ.
Как проверять на исправность.Приходит контролёр,набирает ОДИН ЛИТР воды,показал счётчик 1 литр исправен, нет неси на ремонт.Ато ввели какуюто дуристику и качают деньги из воздуха.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх