Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 25.09.2020 11:00
Підтверджені:
Україна191671
Кременчук250
Хворі:
Україна102711
Кременчук59
Одужало:
Україна85133
Кременчук184
Померло:
Україна3827
Кременчук7

Амністованих зеків вже звільняють

2.09.2011, 09:24 Переглядів: 3 075 Коментарів: 5

Амністованих зеків вже звільняють


На Полтавщині під амністію підпадає більше 150 чоловік

Скільки їх прибуде до Кременчука, правоохоронці не знають – колишні ув'язнені самі мають прийти до міліції і стати на облік. Разом із тим лікарі прогнозують, що звільнення ув'язнених, хворих на туберкульоз, не призведе  до погіршення ситуації з цією хворобою у Кременчуці.


В області з місць позбавлення волі вже звільнили 67 осіб, однак незабаром  їх стане більше. На цей час під амністію потрапляє більше 160 чоловіків, та ще 10 вихованців кременчуцької колонії. Але ці цифри не остаточні – на в'язнів збирають матеріали, адже потрібні медичні підтвердження, скажімо, того, що людина дійсно є інвалідом і тому підпадає під амністію. Далі матеріали направляють до суду, який і виносить рішення про звільнення. Загалом очікується, що в Україні під дію цього закону потраплять близько 10 тис чоловік. Скільки саме колишніх ув’язнених повернеться до Кременчука ані в колоніях, ані в міліції не знають.


– Таку статистику нам ніхто не наводить, – розповідають у прес-службі міськуправління міліції. – Коли засуджений звільняється і приїжджає до міста, він має сам зареєструватись, звернутись до дільничного міліціонера. Якщо він цього не зробить, настає відповідальність.


У прес-службі управління Держдепар­таменту України з питань виконання покарань в Полтавській області, що також не мають таких даних:


– Ті, хто відбуває покарання на території Полтавщини, не обов’язково залишаються в області, вони їдуть і до інших областей. Так само і до нашої приїдуть ті, хто відбував покарання в іншому регіоні.


Серед ув'язнених, що потрапляють під амністію, на Полтавщині лише один хворий на туберкульоз і він не залишиться на території області. Хворих на СНІД серед них немає, кажуть у пресс-службі управління з питань виконання покарань. Однак, знову ж, даних по тих, хто приїде до нашого міста, теж немає.

 

Кого випускають із тюрем?


«Оголошення амністії дозволить знизити кількість осіб, що знаходяться в місцях позбавлення волі і не представляють значну небезпеку для суспільства». Про це повідомляє радник Президента, керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов. Він зазначає, що за амністією будуть повністю або частково звільнені від покарання передусім соціально вразливі особи: неповнолітні, вагітні, інваліди, ліквідатори аварії на ЧАЕС, пенсіонери та ветерани війни. Також під амністію потрапляють хворі на  туберкульоз, онкологічні захворювання, СНІД. У той же час законом визначили, що під амністію не потраплять ті, хто  вчинив тяжкі та особливо тяжкі злочини, а також мають дві і більше судимостей; особи, що вчинили злочини, які стали причиною загибелі двох і більше людей; засуджені, які відбувають покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

 

Майже 58% засуджених, після виходу на свободу, не мають навіть тимчасового житла, а 45% виходить з місць відбування покарання без документів. Такі дані журналістам наводить голова правління благодійної організації «Рух в підтримку колишніх в'язнів» Володимир Козак. Він зазначає, що люди опиняються в ситуації, коли єдиний дах над головою - колонія, звідки вони вийшли.
Автор: yaremko
Теги:
компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 5

0
2 сентября 2011 17:22

Ну, как говорится, добро пожаловать, хлеб-соль-мобила.

0 0
0
2 сентября 2011 17:22

Welcome to Ukraine.Пополнение на кандидатов в президенты...

0 0
932
2 сентября 2011 18:48

где то у меня завалялся баллончик газовый

0 0
0
2 сентября 2011 18:50

IIoJIKuJIo, у меня на даче есть 40-литровый. Пожалуй, тоже заберу.

0 0
4 394
3 сентября 2011 09:19

,,,45% без документов Пока человек сидел в тюрьме , неужели нельзя было восстановить его документы? Ну какие то структуры должны же этим заниматься! Зачем тогда выпускать его на свободу, что бы сразу за первым углом при просьбе "предъявить документы" , сново задержать , как подозрительную личность?А дальше все остальное,,,, Ну , может среди тех, кого амнистируют нет уж таких страшных неисправимых заключенных.Совсем "конченых" не амнистируют наверное?

0 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх