До Дня знань – парти у подарунок

1.09.2011, 14:36 Просмотров: 3 281 Комментариев: 6

До Дня знань –  парти у подарунокВсеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» надав допомогу школі №19

Новими меблями обладнали цілий клас. До комплекту входять парти з регульованою висотою, щоб не псувати поставу школярам, та нові стільці. 
Сьогодні наше місто і вся країна відзначають День знань. Готувалися до цього свята заздалегідь: директори, разом з батьками учнів, подбали про ремонт шкіл; учителі складали навчальні плани. А напередодні свята першого дзвоника в Кременчуці відбулася традиційна вчительська конференція. Начальник міського управління освіти Геннадій Москалик відзвітував: освітні заклади до навчального року готові. Він говорив не лише про здобутки міської освіти, але й зупинився на проблемах: передусім матеріальній базі шкіл. Бо, звичайно ж, кременчуцькій освіті хотілося б мати більш затишні та сучасні кабінети, обладнання, комп'ютери, але фінансове забезпечення галузі залишає бажати кращого. Тому актуальною для шкіл є благодійна допомога і добре, що у ролі спонсорів виступають не лише батьки.

 

 

Школярам подобаються нові парти

 

Так, до нового навчального року Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» презентував школі №19 комплект меблів: парти та стільці. Висота парт регулюється і це дозволить не псувати поставу школярам. Новими меблями вже повністю укомплектований один клас у школі.

 

Директор школи №19 Андрій Пашедін дякує Фонду за подарунок

 

– І наші педагоги, і учні вдячні за цей крок благодійності. Меблі дуже високої якості, на них є сертифікати. Моя особиста подяка і Фонду «Джерело Дніпра», і його Почесному Президенту Володимиру Матицину. Нехай їм допомагає Бог у їхніх добрих справах, - говорить Андрій Пашедін, директор школи №19.

 

«Джерело Дніпра» постійно допомагає кременчуцьким освітнім закладам у рамках спеціальної програми «Наше майбутнє», яку Фонд реалізовує вже не перший рік.


Так, у минулому році комплект меблів у подарунок для класу отримала школа № 31. А ще раніше мультимедійні дошки презентували школам №17 та №13. Не забуває Фонд і про ювілеї кременчуцьких шкіл. Так, у цьому році ліцею №4 подарували комп'ютер, а школі №31 – ксерокс. Дбаючи про виховання та розширення світогляду школярів, Фонд щороку організовує екскурсії учнів різних закладів до краєзнавчого музею, на підприємство «Ізумруд». А в цьому році, на запрошення ВБФ «Джерело Дніпра», у декількох школах виступила відомий промовець Марина Грибанова із лекцією «Правда про наркотики», решта шкіл отримала відеозапис лекції.


Співпраця Фонду і освітян триватиме й надалі, запевнив Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин. Він надіслав привітання вчителям, в якому побажав добрих та допитливих учнів та нових досягнень на освітянській ниві.
- Від того, хто вчитиме наших дітей, залежатиме майбутнє нашої країни, - сказано у вітальному слові Володимира Матицина.

Автор: ermakova
Теги:

Комментарии: 6

0
1 сентября 2011 15:47

Матицин - молодец. А чо? В свое время 25% завода в хорошие руки - теперь то школе парты то музею весы! Нормально! Но хоть не свалил за кордон, а живет в городе и что-то делает.

0
0
1 сентября 2011 18:43

zevs,ты уже и Митрофаныча лизнул?
Ну ты молодец. Язычком работаешь лучше Жириновского.

0
0
1 сентября 2011 23:10

А остальные школы постоят.

0
0
1 сентября 2011 23:14

НЕ, лучше пусть он с наво..работанным свалил за бугор и там в куршавелях бабки транжирил? хай в городе сидит и деньги понемногу возвращает народу:)))) Каждые выборы - подарок городу от почетного на пару тройку лимонов, по 200-300 гривасиков и в этот раз заносили. Правда тырят представители рыбного места, но ведь и на стыренное тоже что-то покупается, потому все путем. молодец!

0
0
1 сентября 2011 23:16

zevs, святая наивность. До преступного святая.

0
0
1 сентября 2011 23:48

jeether, это и не наивность. И тем более не святая. Это уже банальный электоральный минет.
"Гуляє цар-батечко, уря!"

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх