На немовлят може не вистачити вакцини

14.03.2009, 19:14 Просмотров: 1 465
Із БЦЖ – вакциною, що має убезпечити діток від захворювання на туберкульоз, у місті незабаром можуть виникнути проблеми..

Про це заявляє завідувач епідеміологічним відділом санстанції Андрій Верещака. 

– За нашими розрахунками, у пологовому будинку вакцини вистачить до 20 березня. Станом на третє березня залишилось 190 доз. Ситуація дуже складна, – каже він.

Немовлятам роблять щеплення датською вакциною. Його потрібно робити протягом першого місяця життя. Пан Верещака зазначає, ця вакцина необхідна, без цього щеплення дитину не приймуть до дитсадка, школи та іншої установи.

Місцеві медики закупити вакцину не можуть: вона постачається централізовано із Києва до області, звідки розподіляється на місця. Андрій Верещака також зазначив, є 1300 доз російської вакцини, однак вона призначена для ревакцинації – тобто повторного щеплення дітей віком від 7 до 14 років. Поміж тим він упевнений, що до того часу, як вакцина скінчиться, у місто завезуть нову партію.

А тим часом головний лікар пологового будинку Ярослав Прокопчук вважає, що проблеми не існує, вакцини на весну вистачить.

– Ми подаємо відповідні заявки, у вакцині нам ніхто не відмовляв. 
Автор: editor
Теги: вакцина
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх