Заборонено продаж “Біциліну-3”

7.07.2005, 17:07 Просмотров: 1 526
Міністерство охорони здоров'я випустило припис про заборону продажу в аптечній мережі препарату “Біцилін-3”КМП виробництва АТ “Київмедпрепарат”..

Підставою для вилучення стала побічна дія препарату. У двох підлітків, які проходили курс лікування в Черкаській обласній лікарні, після ін'єкції «Біциліну-3» підвищилась температура. Слід зазначити, що дата прийняття припису – 16 червня, але на момент виходу газети, навідавшись до п'яти аптек Кременчука, ми виявили, що препарат можна легко придбати. Як пояснила нам завідувачка аптеки №232 Світлана Щепілова, вилучення лікарського засобу здіснюється  з моменту надходження припису на його заборону протягом 10 днів. Кожна аптека несе відповідальність за невиконання наказу.
За нашими даними, поки що приписи надійшли не до всіх аптек міста. І наразі невідомо, чи всі аптеки зреагували на дане повідомлення, яке надсилає Інспекція з контролю лікарських засобів Полтави. Тут слід пояснити, що існування припису не означає, що завод випускає неякісний і небезпечний для здоров'я препарат. Багато залежить і від особливостей організму кожної людини. Але, якщо є хоч один випадок побічної дії, продаж препарату тимчасово призупиняють і поновлюють після проведення відповідних перевірок. Наразі спеціалісти-фармацевти перевіряють якість всіх серій “Біциліну-3” і, можливо, вже найближчим часом препарат знову дозволять продавати. А поки що варто бути пильними: купуючи препарат “Біцилін-3”, краще запитати у фармацевта, чи знято заборону на його продаж. Якщо так, то з якого числа і місяця. В іншому випадку краще не ризикувати.

Тетяна КАШУБА 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх