Аскорбінку від "Лубнифарм" вже дозволено вживати

11.05.2005, 18:05 Просмотров: 2 827
Мінохорони здоров'я скасувало заборону на продаж і застосування аскорбінової кислоти виробництва "Лубнифарм". Про це сказано в рішенні Державної інспекції з контролю за якістю лікарських препаратів Міністерства охорони здоров'я. Держінспекція дозволила продавати і вживати аскорбінову кислоту в таблетках по 0,05 грам виробництва "Лубнифарм" оскільки держконтроль отримав позитивні результати перших п'яти серій препарату.
Нагадаємо, у листопаді 2002 року Держінспекція заборонила реалізацію й застосування аскорбінової кислоти виробництва "Лубнифарм" так як препарат не відповідав вимогам нормативної документації.

Мінохорони здоров'я скасувало заборону на продаж і застосування аскорбінової кислоти виробництва 'Лубнифарм'. Про це сказано в рішенні Державної інспекції з контролю за якістю лікарських препаратів Міністерства охорони здоров'я. Держінспекція дозволила продавати і вживати аскорбінову кислоту в таблетках по 0,05 грам виробництва 'Лубнифарм' оскільки держконтроль отримав позитивні результати перших п'яти серій препарату.
Нагадаємо, у листопаді 2002 року Держінспекція заборонила реалізацію й застосування аскорбінової кислоти виробництва 'Лубнифарм' так як препарат не відповідав вимогам нормативної документації. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх