«Кременчужани хворіють на рак через водорості!»

22.03.2013, 09:11 Просмотров: 4 614 Комментариев: 23

«Кременчужани хворіють на рак через водорості!»
Доктор економічних наук пані Дмитрієва заявила в прямому ефірі, що кременчужани хворіють на рак через синьо-зелені водорості, а не через викиди гірничо-збагачувальних комбінатів та інших промислових підприємств, що мають високий (I-III) клас небезпеки

– Це вже давно відомо, існує купа досліджень, що це відбувається через синьо-зелені водорості, які квітнуть! Ви бачили, як вони квітнуть?! У Дніпрі, у водосховищі? На нас просто налазять водорості! – заявила пані Дмитрієва у відповідь на запитання журналіста, який поцікавився, чи знає вона, що у Кременчуці найвищий в області показник онкозахворювань серед населення? Журналіст стверджував, що кременчужани хворіють на рак через величезну кількість шкідливих викидів промислових підприємств та через дрібнодисперсний пил, який утворюється внаслідок діяльності гірничо-збагачувальних комбінатів (Полтавського та Єристівського ГЗК). Та пані Дмитрієва у всьому звинуватила синьо-зелені водорості – це вони головні канцерогени.


Пані Дмитрієва – заступник директора науково-дослідного Інституту екологічних проблем (Харків). Група Дмитрієвої тривалий час співпрацює з Полтавським та Єристівським ГЗК. Пані Дмитрієва – доктор економічних (а не біологічних) наук. Свою заяву про водорості вона  зробила 15 березня в Кременчуці – у прямому ефірі програми «Наголос» на міському телеканалі.


Програму присвятили проблемі будівництва у Кременчуцькому районі вже третього гірничо-збагачувального комбінату – Біланівського. Тема викликає чималий резонанс – бо науковці вважають, що через це будівництво Кременчуцький район може стати зоною екологічної катастрофи. Крім того, заради Біланівського ГЗК мають знищити 14 сіл. Тож проблем чимало, і поговорити було про що. Говорили багато і дуже галасували.


На програму прибули розробники Схеми планування території Кременчуцького району, яка передбачає будівництво Біланівського ГЗК. Оплачував роботи по розробці Схеми Біланівський ГЗК. До Кременчука приїхала головний архітектор проекту пані Алікова («Діпромісто», Київ-Дніпропетровськ) та популярний еколог пані Дмитрієва (НДІ екологічних проблем, Харків). Обидві гості розповідали, що все буде добре, і після будівництва Біланівського ГЗК буде не гірше. «ТелеграфЪ» запитав, як такі обіцянки «покращення» узгоджуються з ризиками, вказаними у Пояснювальній записці до проекту – бо там науковці (у тому числі і пані Алікова) пишуть про ризик обміління Псла та його дренаж у тіло кар’єра; про руйнацію ставка-випаровувача «Укртатнафти» та забруднення фенолами підземних водоносних горизонтів; про втрату родючих грунтів; про небезпеку карстоутворень та техногенних землетрусів; про збільшення кількості хвостосховищ, з яких по району розлітається небезпечний дрібнодисперсний пил. Пані Алікова погодилась, що все, написане у Пояснювальній записці, відповідає дійсності. Водночас вона повідомила, що комплекс спеціальних заходів нейтралізує або навіть унеможливить усі вищезазначені жахіття. «ТелеграфЪ» запропонував озвучити у прямому ефірі комплекс заходів, які гарантовано врятують регіон від екологічної катастрофи. Пані Алікова їх не озвучила. Пані Дмитрієва їх теж не озвучила. Натомість запевнила, що через будівництво Біланівського ГЗК «нічого поганого не станеться, все буде добре, я гарантую!». А технічний директор Біланівського ГЗК пан Корнієнко пообіцяв мешканцям району «райдужне життя».


Тут «ТелеграфЪ» замислився. «Райдужне життя» – це коли райдужні кола перед очима миготять чи коли райдужні нафтові плями з пошкодженого ставка-випаровувача по воді розповзаються? Як ви думаєте?

 

«Кременчужани хворіють на рак через водорості!»

Автор: Лариса Артеменко Источник фото: pro-vincia.com.ua

Комментарии: 23

3 424
22 марта 2013 09:15

Ну это из той же оперы, что по их словам дорогу разрушают дождевые черви. Экология ни к чёрту. А не водоросли.

0
298
22 марта 2013 09:16

Это всё окаянные водоросли виноваты, а заводы витамины выбрасывают.

0
4 736
22 марта 2013 09:22

а эта мандама прям широкого профиля дохтор, а не только економического... Ну надо же.. такие глубокие познания в водорослях...

0
0
22 марта 2013 09:28

Мабуть доктор економічних наук хотіла сказати, що викиди гірничо-збагачувальних комбінатів та інших промислових підприємств, що мають високий (I-III) клас небезпеки будуть вбивати синьо-зелені водорості.

0
0
22 марта 2013 09:47

Охотник,
Так ось навіщо такі підприємства будують - щоб повбивати водорості та врятувати кременчужан від раку.

0
290
22 марта 2013 09:50

При попытке зайти на сайт НИИ экологических проблем: Предупреждение- посещение этого сайта может нанести вред Вашему компьютеру!

0
1 600
22 марта 2013 10:05

Так почём нынче опиум для народа доктора наук, кто-нибудь в курсе? wink

0
2 970
22 марта 2013 10:17

доктор - дохтур
автор - аффтар

"Стремление журналистов во что бы то ни стало привлечь внимание к факту и себе, оказать воздействие на читателя стимулирует поиск экспрессивных средств выражения. Отчасти и поэтому в последнее время резко возросло количество стилистически сниженных образований, которые качественно меняют облик газеты"

0
1 297
22 марта 2013 10:27

пані Дмитрієва мабуть з дубу рухнула. Несе заказну єресь. Це все одно шо сказати, шо у людини ступінь поносу залежить від вологості повітря.

0
0
22 марта 2013 10:45

Цитата: КАПУША
а эта мандама прям широкого профиля дохтор, а не только економического...

Не-не, она широкого профиля работница, а не доктор. Как представительница самой древней профессии, кто больше заплатит, тот и клиент. Так и тут, кто больше заплатит, то и будем говорить :-) Водоросли - так водоросли :-)

0
587
22 марта 2013 11:06

И при всей этой говорильне, главные лица(Жеваго, Шаповалов и Бабаев) ответственные за происходящее в первом лице, упорно молчат и высматривают, а кто-же это против них голос подымает? Эй!! Люди голосовавшие за этих "народных обранцев", ВЫ, что ещё не поняли кого выбрали Себе в "защитники"? Они(Жеваго, Шаповалов и Бабаев) ВОЛКИ !!!!, а ВЫ ОВЦЫ !!!! И не пора ли вам осознать, что до тех пор пока Вы будете смотреть ИМ в рот и ждать от НИХ ПОКРАЩЕННЯ ОНИ ВАС съедят поштучно и скопом не подавившись. Надо Всем становится собаками и гнать эту серую свору в зашей. С депутатов, с мэров, чтобы небыло у них возможности безнаказанно нас грабить и убивать отбросами своих предприятий.

0
233
22 марта 2013 11:10

Да,вините во всем природу. Пусть экспертизу сделают, проверят водорости, а не гонят на них. Фишка в том, что Днепро цветет последние лет 5, это обосновуется сбросами туда отходов и высокой температуры для роста этих же водорослей. Если еще и ГОК построят, так ситуация изменится может вплоть до мутантов водоростей которые будут бить всех битой по бошке)) Вообщем после строительства ГОКа с области можно смело валить, и телеграф потеряет тысячи своих читателей. Скажем дружно #ДавайДоСвидания

0
0
22 марта 2013 11:48

У Дмитриевой или мозг зажирел или нахальство сильно разыгралось?! Этоже нужно так людей не уважать ,чтоб такую туфту впаривать.

0
1 306
22 марта 2013 12:18

Доктор економічних наук керує екологічним НДІ - це дуже схоже на історію про "кухарку", яка може керувати державою.

0
589
22 марта 2013 14:10

есть предложение, давайте этого "доктора" и иже с ним (ней) поселим на Комсомольском ГОКе, и будем кормить синими водорослями, а потом посмотрим от чего эта "умница" быстрей загнется... кто ЗА, прошу поднять руки...

0
4 736
22 марта 2013 14:17

Andrik-75,- лес рук lol

0
0
22 марта 2013 15:19

Andrik-75,
Не надо! Она уже и так проживает на НПЗ и дает положительные результаты))))См. предыдущие публикации

0
589
22 марта 2013 16:26

КАПУША,
единогласно

Цитата: Niks
дает положительные результаты

по анализам?

0
0
22 марта 2013 16:40

Вот из-за таких "проффессоров" страна уже на жо.. похожа

0
0
22 марта 2013 18:24

Нельзя дать построить этот ГОК! На кону не только кусок земли, а и наше здоровье и окружающая природа! Жизнь существует не только для того, чтобы работать, но и чтобы отдыхать. Где мы будем отдыхать? На берегу пересохшей речки, или на краю фонящей пропасти карьера? Что мы скажем детям? Это наша общая задача, необходимо отстоять нашу землю!

0
0
27 марта 2013 13:36

будут строить будет драка.

0
0
31 марта 2013 19:42

Наступает он, зрим и четок -
Край, когда одного лишь надо:
Не зарплат, не жратвы, не шмоток,
А того, чтоб вы сдохли, гады.

Не ослепли мы, не оглохли,
Сколь ни бейтесь в пиар-угаре -
Мы ответим вам: чтоб вы сдохли!
Чтоб вы все передохли, твари!

0
0
11 апреля 2013 22:37

Сине-зелёные водоросли так резко размножаются в связи с быстрым ухудшением экологической обстановки-выбросы производства, сбросы жизнедеятельности человека(фосфаты от моющих средств и др.)...Они прекрасно размножаются с потреблением кислорода, а,при этом, всё живое в водоёмах погибает... Зреть нужно в корень, а не в следствие!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх