Яке воно, пільгове зубопротезування по-кременчуцьки?

3.02.2013, 09:01 Просмотров: 3 305 Комментариев: 4

Пільгове зубне протезування, в тому числі ремонт та реставрація зубних протезів, держава гарантує усім пільговим категоріям, окрім осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (I-III кат.)

Яке воно, пільгове зубопротезування по-кременчуцьки?

 

Лікування зубів - справа недешева, це знають всі, хто хоча б раз був на прийомі у стоматолога. Кременчужанин Анатолій - не виключення. Пенсіонер та ветеран праці у свої 62 роки має проблеми зі здоров’ям зубів. Прийшовши до міської стоматологічної поліклініки, чоловік, знаючи свої законні права, вирішив скористатися пільговими послугами на встановлення зубних протезів. У поліклініці його записали у чергу, проте повідомили: таку послугу протягом останніх 8 років дуже важко отримати. Тоді кременчужанин поцікавився лікуванням за власні кошти, але сума виявилася більш ніж значною. Не зволікаючи із вирішенням питання пільгового зубопротезування, чоловік і звернувся до нашої редакції, аби зрозуміти ситуацію та захистити своє законне право на пільгові послуги.

 

На офіційне звернення відповідь зголосився дати головний лікар Кременчуцької стоматологічної клініки №1 Олександр Стукало:

 

– Протягом 2012 року державної субвенції на здійснення пільгового зубного протезування не надходило, фінансували це виключно з міського бюджету. Минулого року на такі пільги кременчуцька влада виділила 100% коштів від затвердженого бюджету – це 98 131 гривень.

 

Якщо врахувати середню вартість зубопротезування і те, що, за даними стоматологічної поліклініки, в 2012 році пільговою послугою скористалося 2435 осіб. Тож, можна порахувати, що на лікування одного пацієнта виділено близько 100 гривень.

 

Згідно чинного законодавства, пільгове зубне протезування, в тому числі ремонт та реставрація зубних протезів, держава гарантує усім пільговим категоріям, окрім осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (I-III кат.).

 

За словами Олександра Стукало, кількість людей в черзі динамічно змінюється, термін перебування в ній залежить від діагнозу та наявності супутніх захворювань. Якщо людина помирає, не дочекавшись своєї черги, її місце вилучається з обліку на безкоштовні послуги.

 

Загалом, черги на пільгові медичні послуги – явище, на жаль, досить давнє. Тому, аби записатися на пільгове зубопротезування та вчасно отримати допомогу, потрібно якнайшвидше звернутися до лікарів, прихопивши ряд документів, без яких вас просто не приймуть - паспорт із реєстрацією в зоні обслуговування поліклініки та посвідчення на надання пільг.

Автор: Олена Маляренко
Теги:

Комментарии: 4

0
3 февраля 2013 14:00

Да ладно врать ! Все читали "Мертвые души" Достоевского ? Особенно это оносится к такому человеку как головний лікар Кременчуцької стоматологічної клініки №1 Олександр Стукало. Намек ясен ?

0
1 991
3 февраля 2013 17:17

О.. оказывается и Достоевский тоже написал "Мертвые души"? Небось, списал у Гоголя.. вот тебе и мировая знаменитость.. lol

0
0
3 февраля 2013 21:38

Отчетность любыми способами--вот, что губит "честных" стоматологов (проще говоря-ЖАДНОСТЬ). "У.у грабители-душители!

0
0
7 февраля 2013 13:05

За словами Олександра Стукало, кількість людей в черзі динамічно змінюється, термін перебування в ній залежить від діагнозу та наявності супутніх захворювань. Якщо людина помирає, не дочекавшись своєї черги, її місце вилучається з обліку на безкоштовні послуги.[/b]ПОЛНЫЙ ПИПЕЦ! Оказывается что мертвецы тоже могут протезироваться в льготной очереди, если они только вовремя не снимутся с учета в этой очереди!!!! Ха-ХА!!!!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх