Батман тандю та інші гарні речі

26.06.2009, 09:23 Просмотров: 3 769
Минулого тижня пройшли екзамени у підготовчих групах Театру танцю Світлани Шумкової..
Група малих танцівників старанно виконує батман тандю.

Вік танцівників – 6-8 років. «ТелеграфЪ» побував на одному з таких видовищних екзаменів. Нагадаємо, Театр танцю – єдиний кременчуцький колектив, який спеціалізується на класичному танці. Тобто, на балеті. Тож відвідувати такі екзамени – страшенно приємна справа. Сидиш собі, дивишся на гарнющих старанних танцівників, слухаєш музику та тихі команди педагога (педагог-репетитор Маргарита Щукіна) – гранд батман, пор де бра, батман тандю. І відчуваєш себе страшенно інтелігентною особою на відвідинах у храмі мистецтва. Схоже, мами малих танцівників відчувають те саме – судячи з виразу їхніх облич. Втім, екзамен малечі – професійно складна справа. Саме на екзаменах у Театрі танцю ми зрозуміли, наскільки складно оцінити рівень шестирічного виконавця коректно – відповідно до його вікових фізичних здібностей.

До речі, малі танцівники, які здавали минулого тижня свій перший екзамен, уже встигли виступити на VI фестивалі дитячих хореографічних колективів «Сонячний зайчик» у Дніпропетровську. Там вони презентували «Лісовий бал». І ролі танцюючих ведмедиків та білочок вдалися їм пречудово.

А от дорослі випускниці Театру танцю виконують уже зовсім інші ролі. Колишня солістка Влада Устименко нині працює у трупі Дніпропетровського державного театру опери та балету. А Тетяна Сорока закінчує Київське державне хореографічне училище. 
Теги: театр
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх