Освітян не скорочуватимуть

21.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 190
Автозаводський райвиконком 13 липня вирішив припинити заходи зі скорочення працівників дитячих дошкільних закладів району..

Раніше було видано наказ завідуючої райво Ольги Шиян з вимогами “приведення мережі дошкільних закладів до розмірів асигнувань”. Непопулярні заходи передбачали скорочення штату у зв’язку з недостатнім фінансуванням. Це викликало обурення серед педагогів та батьків.
14 липня на сесії міськради було оприлюднено депутатський запит “Про недопущення масових скорочень працівників дошкільних закладів освіти, примушення освітян писати заяви про відпустку без утримання та неефективність використання внутрішніх джерел фінансування освітян в Автозаводському районі”. Ольга Шиян сказала, що вже підготувала відповідь на нього. Вона повідомила, що сподівається на допомогу міської влади у фінансуванні, оскільки формульні розрахунки міністерства не враховують потреби спецгруп у дитсадках. Пані Шиян каже, що скорочення в апараті райво вони вже провели. Вона проти закриття дошкільних закладів, бо аналіз статистики народжуваності вказує на те, що за два роки вони знову будуть заповнені.
Тим часом заступник міського голови Ганна Пугасєй вважає, що батькам треба казати правду, адже 2,5 млн.грн., необхідних автозаводським освітянам, “ніде не з’являться”. Вона каже, що тривають наради з вирішення цього питання. Пані Пугасєй запевняє, що навчання, безумовно, буде безкоштовним. Кошти ж на повноцінне утримання шестиліток поки що шукають. До початку навчального року влада обіцяє розв’язати цю проблему. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх