Вчителі отримують відпускні

15.07.2005, 12:07 Просмотров: 1 222
Вчителям платять відпускні частинами і не завжди вчасно. Більше пощастило педагогам Крюківського району..

Ситуація з виплатою освітянам відпускних у Крюківському та Автозаводському районах міста не однакова. Мало того, що через брак коштів вчителі отримують відпускні помісячно, а не всі одразу, так їх ще й затримують. Автозаводці отримали гроші за червень лише 7-8 липня, крюків'янам пощастило більше, і вже липневі відпускні вони одержать 13-14 липня.
В Автозаводському районі липневі виплати вчителі отримають, імовірно, не раніше серпня. За словами завідувачки Автозаводського районного відділу освіти Ольги Шиян, це пов'язано з недофінансуванням. Для подальших виплат Автозаводському райвідділу доведеться брати кредит. Проте, перший заступник Автозаводського району Микола Паскевич стверджує, що виплати вчителям не затримаються.
«Дійсно, щоб зробити виплати за червень, ми брали безвідсоткову позику у розмірі двох мільйонів, але зробили це для того, щоб видати гроші на початку липня, а не в кінці», - каже Микола Іванович.
Інша ситуація склалась у Крюківському районі. Там вчителі вже отримали відпускні за червень, а на цьому тижні мають надійти липневі виплати. Головний бухгалтер районного відділу Крюківського району Ольга Півень повідомила, що вони взяли кредит в розмірі місячного фінансування, але не через брак коштів, а для того, аби зробити виплати вчасно.
Різницю у термінах виплати відпускних по Автозаводському та Крюківському районах заступник міського голови Ганна Пугасєй пояснила тим, що у районах діє різний графік виплат. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх