Підручники все ж у дефіциті

11.10.2007, 16:10 Просмотров: 2 083
Перші, другі та сьомі класи цього року отримують оновлені підручники. Але їх не встигли надрукувати до початку нового навчального року. (Загалом  підручники розраховані на п’ять шкільних років – після цього їх перевидають, коригується і програма). Зараз ситуація виправляється, але все ж підручники для цих паралелей у дефіциті.

Перші, другі та сьомі класи цього року отримують оновлені підручники. Але їх не встигли надрукувати до початку нового навчального року. (Загалом  підручники розраховані на п’ять шкільних років – після цього їх перевидають, коригується і програма). Зараз ситуація виправляється, але все ж підручники для цих паралелей у дефіциті.  Не факт, що і у наступному навчальному році діти будуть забезпечені ними повністю.
«Враховуючи те, що на наступний рік кількість учнів у класах збільшиться, ми замовляли 120% необхідних підручників для паралелей, про які йде мова. Але на даний час отримали тільки 80% від замовленого», – коментує ситуацію начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. Він каже, що й надалі підручники продовжують надходити. При цьому класи з російською мовою викладання  забезпечені повністю, а от «україномовним» доводиться або користуватися старими підручниками, або купувати те, чого не вистачило. У середньому шкільний підручник коштує 30 гривень. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх