Політех хоче готувати фізкультурників та психологів

13.09.2007, 18:09 Просмотров: 1 742
Єдину нову спеціальність під назвою «Зварювальне виробництво» відкрито цього року у Кременчуцькому політеху. Ректор університету Михайло Загірняк каже, що цю спеціальність відкрито на прохання колісного заводу. Решту – три спеціальності: містобудування, психологія та фізичне виховання – відкрити не вдалося. Пан Загірняк каже, що все залежить від міністерства.

Єдину нову спеціальність під назвою «Зварювальне виробництво» відкрито цього року у Кременчуцькому політеху. Ректор університету Михайло Загірняк каже, що цю спеціальність відкрито на прохання колісного заводу. Решту – три спеціальності: містобудування, психологія та фізичне виховання – відкрити не вдалося. Пан Загірняк каже, що все залежить від міністерства. Він вважає, що в його вузі найкраща база для вивчення фізичної культури. Тут навіть готуються спортсмени-легкоатлети зі збірної України. На кафедрі фізкультури працюють висоокоосвічені фахівці, а член міжнародного олімпійського комітету і відомий легкоатлет Валерій Борзов кілька разів приїздив до університету у нинішньому році. Ректор сподівається, що наступного року фізичне виховання так само, як і інші 2-і спеціальності, будуть введені. Пан Загірняк заявив також про наміри ввести більше гуманітарних спеціальностей у вузі.
Нині в Кременчуцькому державному політехнічному університеті ім. Михайла Остроградського навчається понад 11 тисяч студентів. Нещодавно політех відсвяткував своє 10-річчя. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх