Тестів у школах стане більше

30.08.2007, 15:08 Просмотров: 1 383
У новому навчальному році майбутнім випускникам шкіл запропонують 12 предметів для незалежного зовнішнього тестування. Складати треба буде три з них – за вибором учня..

Про освітянські нововведення повідомила на конференції учителів міста 27 серпня Наталя Барболіна, головний спеціаліст управління освіти облдержадміністрації.
Нагадаємо, незалежне тестування уже проводилося у школах як експеримент два роки поспіль. Воно є альтернативою випускним екзаменам: за бажанням учня отримана оцінка виставляється у атестат. За результатами тестування видають сертифікати. Оцінка в цьому документі зараховується як вступний екзамен до вищого навчального закладу. До речі, за узагальненими даними результатів тестування, які оприлюднила Наталя Барболіна, кременчуцькі випускники-2007 показали вищий рівень знань, ніж загалом в Україні. Так, „високий” і „достатній” рівень (від 7 до 12 балів) мають 65,1% одинадцятикласників-кременчужан, тоді як у державі в цілому цей показник – 56,6%. Проте кременчужани „взяли гору” у гуманітарних дисциплінах (українська мова та історія), а в математиці відстали від загальнодержавного показника.
Доведеться надолужувати: цього навчального року для 11-класників вводять обов’язкий іспит з математики (крім спеціалізованих гуманітарних класів). Але можна „відстрілятися” на незалежному зовнішньому тестуванні.
На дев‘ятикласників теж очікують тести – моніторингові дослідження якості освіти. Проте ці оцінки не виставлятимуться до свідоцтв про неповну середню освіту. Це тестування є лише міністерською перевіркою. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх