Замов собі інспектора!

11.05.2007, 15:05 Просмотров: 1 189
Як виявилось, батьки можуть самі «замовити» для своїх діток заняття з інспектором ДАІ.  Саме такий захід четвертого квітня пройшов у ліцеї №4. «Зараз занняття проводяться на прохання батьків – це рідкісне явище, – каже інспектор ДАІ Володимир Окунь. – А згідно з планом, ми кожного дня у якійсь із шкіл проводимо з дітьми бесіди за правилами дорожнього руху».
ДАІ знайшло спосіб, як зацікавити дітей у знанні правил дорожнього руху – їх треба розмістити на яскравих наклейках! Відбою від бажаючих немає.

Як виявилось, батьки можуть самі «замовити» для своїх діток заняття з інспектором ДАІ.  Саме такий захід четвертого квітня пройшов у ліцеї №4. «Зараз занняття проводяться на прохання батьків – це рідкісне явище, – каже інспектор ДАІ Володимир Окунь. – А згідно з планом, ми кожного дня у якійсь із шкіл проводимо з дітьми бесіди за правилами дорожнього руху». На їжачках, білочках та ведмедиках пан інспектор пояснював, як правильно переходити дорогу. Діти виявилися напрочуд «підкованими» і неодноразово доповнювали самого даішника. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх