З яким дипломом швидше візьмуть на роботу?

20.05.2005, 12:05 Просмотров: 2 113
Престижні роботодавці в Кременчуці виявилися не надто забюрократизованими. Вони більше звертають увагу на досвід роботи та практичні навички претендентів. Хоча все ж більше “котируються” дипломи державних вузів з традиціями..

Начальник управління кадрів ЗАТ “Укртатнафта” Валентина Новікова каже: “Для нас більше значення мають знання, а не престижність диплома.” Тому в “Укртатнафті” – прискіплива співбесіда. Спочатку в управління кадрів, потім у керівника підрозділу. “На жаль, рівень знань випускників вузів  залишає бажати кращого і не завжди відповідає нашим вимогам”, - зауважує пані Новікова. Вона каже, що при прийомі на роботу добре показують себе юристи, які закінчили академію імені Ярослава Мудрого, Київський національний університет ім. Шевченка, Одеську національну юридичну академію. Економістів добре готують, знову-таки, в університеті імені Шевченка, вузах Одеси. Важко знайти справжнього фахівця з комп’ютерних мереж: інженери-системотехніки, в основному, не проходять співбесіду, а в черзі на працевлаштування – лише випускники нашого політеху. До речі, в “Укртатнафті” добре відгукуються про випускників КДПУ, механіків машинобудування. А також випускників коледжу КДПУ за цими напрямками.

Спеціаліст відділу кадрів тютюнової фабрики, що в Кременчуці, Таміла Николюк повідомила, що особливих вимог до дипломів підприємство не висуває. На роботу беруть інженерів-механіків та молодших спеціалістів з освітою Кременчуцьких навчальних закладів – за співбесідою та тестуванням. Але кременчуцький фінансист практично не має тут шансів: на роботу запрошують досвідчених менеджерів вищої ланки.

У кадровому агентстві “Спеціаліст” нам повідомили, що, в основному, роботодавці на високооплачувану роботу (бухгалтера, юриста – такі вакансії наявні) шукають людину з досвідом роботи 5-6 років. Диплом не має такого значення, як попередній досвід роботи, хоча перевага все ж на боці відомих вузів з традиціями навчання: Київським, Харківським, Дніпропетровським. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх