У школах створять благодійні фонди

3.08.2006, 21:08 Просмотров: 1 228
До кінця року у школах міста мають з’явитись благоднійні фонди. Про це «Телеграфу» повідомив завідувач міського відділу освіти Олексій Довбня. За його словами, це надасть батькам можливість контролювати свої внески та зробить систему більш прозорою. «Якщо зараз кошти на потреби школи збирає класний керівник, то із появою фондів самі батьки будуть класти їх на спеціальний рахунок.

До кінця року у школах міста мають з’явитись благоднійні фонди. Про це «Телеграфу» повідомив завідувач міського відділу освіти Олексій Довбня. За його словами, це надасть батькам можливість контролювати свої внески та зробить систему більш прозорою. «Якщо зараз кошти на потреби школи збирає класний керівник, то із появою фондів самі батьки будуть класти їх на спеціальний рахунок. Ми будемо пропонувати відкривати такі фонди не лише у школах, але й у дитячих садочках», - каже Олексій Довбня. Він також відзначив, що створення благодійницьких фондів буде носити рекомендований характер.
Нараду, на якій керівникам шкіл та дитсадочків розтлумачать, як створювати благодійні фонди, у міськво планують провести вже у вересні. Зараз такі фонди існують у школах №16, №19 та №11. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх