Пробне ЗНО-2020: де зареєструватися, коли здавати та дізнатися результати

15.10.2019, 11:18 Просмотров: 1 709

 

Тестування з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з інших предметів — 28 березня

Українці, які у 2020 році здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання, можуть за бажанням попередньо пройти пробне ЗНО. Про його особливості поінформував Український центр оцінювання якості освіти.


Навіщо це потрібно? Участь у пробному тестуванні дає можливість ознайомитися з процедурою проведення оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.


Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.


Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування 28 березня кожний зареєстрований учасник зможе пройти тест з одного навчального предмета.


Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників (для тих, хто введуть свої відповіді до спеціального сервісу): з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: testportal.gov.ua
Теги: ЗНО график
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх