На Молодіжному вимагають збільшити кількість ліцеїв - нова петиція

9.04.2019, 12:31 Переглядів: 3 702 Коментарів: 2

Через реформу на Молодіжному залишилася лише одна школа зі старшими класами. Автор петиції звертається з проханням збільшити кількість ліцеїв до трьох одиниць

На сайті Кременчуцької міськради 8 квітня з'явилася петиція щодо кількості ліцеїв на Молодіжному. Автор звернення вимагає, щоб ліцеї, тобто школи зі старшими класами, створили на базі трьох шкіл, а не однієї.


Нагадаймо, на грудневому засіданні сесії Кременчуцької міськради депутати ухвалили створити у Кременчуці з усієї кількості шкіл десять ліцеїв. Тобто, це будуть школи з 10, 11 та 12 класами.Відповідно до рішення, на Молодіжному залишиться лише одна школа (ліцей), де матимуть змогу навчатися старшокласники. Мова йде про ліцей №17. Автор петиції, у свою чергу, вимагає, щоб ліцеями були також школи №8 та №26 (які вже перейменували у гімназії).


Детальніше ознайомитися з петицією можна тут.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 2

8
9 квітня 2019 12:52

Хотелось бы, чтобы порядок зачисления в 10 класс был определённо обозначен. В школе говорят "мы пока ничего не знаем". А времени почти не осталось. Ув. редакция, может возьмёте интервью в департаменте образования или у Москлика? На улице 9 апреля, а родителям до сих пор не объяснили как и кого возьмут в 10 классы. 


18 2
767
9 квітня 2019 15:27

Мысль хорошая, но никто ничего делать не будет. Для примера приведу дыру в мосту, её заделать не могут, что тут говорить о более сложном? Да даже туалеты открыть не могут, какие лицеи?

Открывать на Молодежном могут только шалманы. Главный борцун города с шалманами на Авроре- это гарантирует!


8 2

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 4 від 26 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх