В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців

14.05.2015, 09:43 Просмотров: 2 914

В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців

Цього року призерами стали 88 школярів

В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців
В мерії нагородили кременчуцьких МАНівців

Сьогодні, 13 травня у міськвиконкомі нагородили кременчуцьких переможців конкурсу Малої Академії Наук (МАН). Нагороджував переможців та їх наукових керівників перший заступник міського голови Віктор Калашник. Загалом кременчуцькі учні вибороли цього року 88 призових місць. 80 з них в обласному етапі та 8 у Всеукраїнському. Кожен переможець 20 травня отримає грошову винагороду від Полтавської обласної ради. 

 

Перемежці конкурсу, учні ліцею №30:

  • Крамаренко Ольга Володимирівна, учениця 11 класу, секція «Географія та ландшафтознавство» –  I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – II місце
  • Сідлецький Олександр Олександрович, учень 10 класу, секція «Прикладна математика та математичне моделювання» – Iмісце.
  • Сахно Максим Сергійович, учень 11 класу. Секція «Ботаніка та зоологія» – I місце.
  • Хорошун Владислав Миколайович, учень 9 класу, секція «Кліматологія та метеорологія» –  I місце.
  • Боярчук Діана, учениця 11 класу, секція «Комп’ютерні системи та мережі» – I місце.
  • Заікіна Анастасія Максимівна, учениця 11 класу, секція «Соціологія» – II місце.
  • Теняєв Володимир Валерійович, учень 11 класу, секція «Хімія» – I місце.
  • Гаврилова Дар’я Володимирівна, учениця 11 класу, секція «Науково-технічна творчість та винахідництво» I місце.
  • Лукеча Іван Володимирович, учень 9 класу, секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» – I місце.
  • Митяй Дмитро Юрійович, учень 10 класу, секція «Математика» – I місце.
  • Петько Інна Іванівна, учениця 11 класу, секція «українське народне мистецтво» – II місце.
  • Ніколенко Олена Володимирівна, учениця 11 класу, секція «Математика» – II місце.
  • Чабан Владислав Олександрович, учень 11 класу, секція «інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» – II місце.
  • Бойко Ксенія Володимирівна, учениця 10 класу, секція «Історія України» – II місце.
  • Данилейко Ангеліна Юріївна, учениця 10 класу, секція «Історичне краєзнавство» – II місце.
  • Довгаль Анастасія Василівна, учениця 9 класу, секція «Українська література» – III місце.
  • Петросян Роксолана Артемівна, учениця 9 класу, секція «Українська мова» – III місце.
  • Кручиніна Катерина Віталіївна, учениця 9 класу, секція «Географія та ландшафтознавство» – III місце.
  • Самойлова Катерина Леонідівна, учениця 11 класу,секція «Всесвітня історія» –  III місце

 

Переможці конкурсу, учні ліцею №11

  • Бедьо Едера Михайлівна, учениця 11 класу, секція «Журналістика» – I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – III місце
  • Маркевич Владислав Віталійович, учень 11 класу, секція «Прикладна математика та математичне моделювання» – I місце.
  • Шкодінова Ірина Олександрівна, учениця 11 класу, секція «Українська література» – I місце.
  • Харькова Єлизавета Сергіївна, учениця 11 класу, секція «Мистецтвознавство» – I місце.
  • Бахчєєв Євгеній Романович, учень 10 класу, секція «Медицина» – II місце.
  • Джафарзадехпур Мікаел Рашидович, учень 10 класу, секція «Англійська мова» – II місце.
  • Бахмат Олександра Костянтинівна, учениця 11 класу, секція «Російська мова» - II місце.
  • Борис Ольга Остапівна, учениця 9 класу, секція «Українське народне мистецтво» – II місце.
  • Лежень Максим Ігорович, учень 11 класу, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» – II місце.
  • Бейгул Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу, секція «Українське народне мистецтво» – III місце.
  • Касьяненко Олексій Тарасович, учень 8 класу, секція «Англійська мова» – III місце.
  • Радюк Надія Валеріївна, учениця 11 класу, секція «Педагогіка» – III місце.-
  • Пруднікова Ірина Володимирівна, учениця 11 класу, секція «Правознавство» – III місце.
  • Кротенко Олександр Олександрович, учень 11 класу, секція «Теоретична фізика» – III місце.
  • Грушка Дар’я Сергіївна, учениця 11 класу, секція « теоретична фізика» – III місце.

 

Переможці конкурсу, учні колегіуму № 25

  • Москалик Денис Геннадійович, учень 9 класу, секція «теологія, релігієзнавство та історія релігія» – II місце.
  • Гриценко Микола Олегович, учень 11 класу, секція «Українська мова» –  II місце.
  • Корф Марія Євгеніївна, учня 9 класу, секція «Прикладна математика та математичне моделювання» – III місце.
  • Лях Ольга Юріївна, учениця 10 класу, секція «Журналістика» –  III місце.
  • Шапаренко Владислав Олексійович, учень 11 класу, секція «Правознавсьво» – III місце.
  • Малярчук Ангеліна Ігорівна, учениця 11 класу, секція «Педагогіка» – III місце.
  • Гуріна Юлія Олександрівна, учениця 11 класу, секція «Фольклористика» –  III місце.
  • Яловенко Анна Валеріївна, учениця 11 класу, секція «Світова література» – III місце.
  • Бершаденко Олена Віталіївна, учениця 9 класу, секція «Російська література» – III місце.
  • Цибуля Катерина Павлівна, учениця 10 класу, секція «Мистецтвознавство» –  III місце.
  • Нагайченко Дар’я Олегівна, учениця 9 класу, секція «Мистецтвознавство» – III місце.
  • Коваленко Діана Сергіївна, учениця 10 класу, секція «Валеологія» – III місце.
  • Буленко Олег Віталійович, учень 9 класу, секція «Біологія людини» – III місце.
  • Зайчук Катерина Павлівна. учениця 10 класу, секція «загальна біологія» –  III місце.

 

Переможці конкурсу, учні ліцею №4

  • Попов Іоан Олександрович, учень 10 класу, секція «Хімія» – I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів - Кременчуцького філії МАН України – III місце
  • Мельнічук Дмитро Миколайович, учень 9 класу, секція «геологія» – I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – III місце
  • Процько Максим Ігорович, учень 10 класу,  секція «Теоретична фізика» – III місце.
  • Рубан Альона Сергіївна, учениця 11 класу, секція «Охорона довкілля та раціонального природокористування» –  II місце.
  • Сербіна Юліана Радомирівна, учениця 10 класу, секція «Медицина» –  II місце.
  • Кравчук Оксана Юріївна, учениця 10 класу, секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит» – II місце.
  • Федоров Євгеній Олександрович, учень 10 класу, секція «Internet-технології та web-дизайн» – II місце.
  • Микитась Андрій Володимирович, учень 10 класу, секція «екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» – II місце.
  • Федотьєва Єлизавета Андріївна, учениця 10 класу, секція «Загальна біологія» – III місце.
  • Дубовик Владислав Володимирович, учень 9 класу, секція «Охорона довкілля та раціонального природокористування» – III місце.
  • Орлов Ілля Олексійович, учень 10 класу, секція «Мікроекономіка та макроекономіка» – III місце.
  • Носачук Нікіта Володимирович, учень 10 класу, секція «Економічна теорія та історія економічної думки» –  III місце.
  • Волосава Таїсія Артурівна, учениця 10 класу, секція «екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» – III місце.
  • Мороз Анастасія Миколаївна, учениця 11 класу, секція «Теоретична фізика» – III місце.

 

Переможці конкурсу, учні гімназії №6

  • Бабіхіна Олександра Денисівна, учениця 11 класу, секція «Соціологія» –  I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – I місце
  • Кудрік Віталіна Юріївна, учениця 10 класу, секція «Валеологія» – I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – III місце.
  • Старокожко Олександр Олегович, учень 11 класу, секція «Хімія» – II місце.
  • Резнікова Марина Юріївна, учениця 11 класу, секція «Охорона довкілля та раціонального природокористування» – II місце.
  • Хачай Світлана Олександрівна, учениця 10 класу, секція «Психологія» – II місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – II місце
  • Яцик Дар’я Віталіївна, учениця 11 класу, секція «Історичне краєзнавство» –  II місце.
  • Шкіря Діана Миколаївна, учениця 9 класу, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» – II місце.
  • Хорольська Катерина Миколаївна, учениця 10 класу, секція «Українська мова» –  III місце.

 

Переможці конкурсу, учні гімназії №5

  • Івасишина Лілія Миколаївна, учениця 10 класу, секція «Французька мова» – III місце.
  • Винокур Богдана Олексіївна, учениця 10 класу, секція «Літературна творчість» – III місце.
  • Дроздов Денис Миколайович, учень 11 класу, секція «Електроніка та приладобудування» – III місце.

 

Переможці конкурсу, учні СШ №10

  • Фалілеєва Анастасія Романівна, учениця 10 класу, секція «Англійська мова» – I місце.
  • Руденко Анастасія Хоренівна, учениця 10 класу, секція «Англійська мова» – III місце.

 

Переможниця конкурсу, учениця ЗОШ №8

  • Гаврилець Марія Юріївна, учениця 11 класу, секція «Світова література» – III місце

 

Переможниця конкурсу, учениця ЗОШ №17

  • Кожина Анна Андріївна, учениця 10 класу, секція «Ботаніка та зоологія» – III місце.

 

Переможниця конкурсу, учениця ЗОШ №31

  • Нагурнова Анна Сергіївна, учениця 11 класу, секція «Екологія» –  I місце, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременчуцького філії МАН України – II місце

 

Переможниця конкурсу, учениця ЗОШ №20

  • Герко Ярослава Олегівна, учениця 11 класу, секція «Біологія людини» – III місце.

 

Переможець конкурсу, учень ЗОШ №22 

  • Баєв Богдан Сергійович, учень 11 класу, секція «Психологія» – III місце.
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх