Стипендії для найкращих студентів

12.10.2012, 10:53 Переглядів: 2 735

Дев'ятьох молодих людей відзначив благодійний фонд «Джерело Дніпра»

Стипендії для найкращих студентів

Студенти матимуть стимул для здобуття знань, самовдосконалення та корисних суспільних справ. Фонд заохочує талановитих молодих людей, які досягли успіхів у навчанні та займають активну громадську позицію.

 

Третього жовтня в офісі Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» відбулося вручення стипендій кращим студентам. За положенням стипендіальної програми Фонду, яка діє з 2005 року, матеріальне заохочення отримують по одному представнику від кожного вищого навчального закладу Кременчука. Аби здобути цю відзнаку, слід відповідати певним критеріям: добре навчатися, мати активну громадську позицію, досягти творчих успіхів або результатів у спорті. У кожному ВНЗ кращих представляє до нагородження студентська рада спільно з радою викладачів.

 

Щороку відзнаки отримують справжні лідери студентського самоврядування. І кожен з них – цікава особистість. Нас особливо вразила мініатюрна дівчина з вольовим обличчям Даша Подусова, студентка льотного коледжу. Зазвичай дівчата в цьому закладі вчаться на бухгалтера. Але Даша спеціально приїхала з Харкова, аби стати пілотом вертольота. Нині вона на третьому курсі, відмінно навчається й упевнено йде до своєї мети.

 

– Найперше, що зроблю завдяки додатковим коштам – оплачу навчання на курсах англійської мови, – каже майбутній пілот.

 

А Кристина Калашникова, студентка ВПУ №7, майбутній бухгалтер, отримує стипендію від фонду «Джерело Дніпра» вже вдруге. Це дало можливість купити літературу з психології та добре відпочити влітку, розповіла дівчина.

 

Володимир Матицин як засновник стипендіальної програми побажав студентам вже під час навчання замислюватися над подальшим працевлаштуванням, ставити собі мету й досягати її щоденною працею.

 

– Ми бачимо в вас майбутнє, хочемо, щоб ви успішно закінчили навчальні заклади, прагнемо вам допомогти, – зазначив він та вручив студентам картки, на які вони щомісяця отримуватимуть 520 гривень, а також квіти та невеликі корисні подарунки – файлові накопичувачі.

 

Депутат міської ради Юрій Гриценко від імені громадської організації «Рідне місто», яка співпрацює з фондом «Джерело Дніпра», подякував Володимиру Матицину за корисні справи. Він закликав молодих бути активними – звертатися зі своїми ідеями до ГО «Рідне місто», і пообіцяв, що найкорисніші та найцікавіші будуть втілені в життя, тим паче, що багато починань молоді фінансово підтримує Фонд. Це і щорічний турнір з футболу серед школярів, і мистецькі конкурси, і квест, започаткований за ініціативи студентського самоврядування.

 

Стипендіати фонду «Джерело Дніпра»:
Ольга Полушко, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління
Владислав Капшук, коледж Кременчуцького національного університету
Дар’я Капелька, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля
Олена Удовіченко, Кременчуцьке педагогічне училище
Алла Коржевська, технікум залізничного транспорту
Аліна Зінченко, Кременчуцький медичний коледж
Дар’я Подусова, Кременчуцький льотний коледж НАУ
Катерина Головата, Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського
Кристина Калашникова, Кременчуцьке ВПТУ №7.

 

Стипендії для найкращих студентів

 

Стипендії для найкращих студентів

 

Стипендії для найкращих студентів

 

Стипендії для найкращих студентів

Автор: ermakova
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 38 від 22 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх