Без гарячої води надовго залишаться 13 будинків

2.04.2009, 11:49 Просмотров: 1 012
Це житло із газовими колонками: ремонт димових каналів «підвис».
– Я інвалід, і тягатися з каструлями, щоб нагріти воду, мені важко. Що мені робити? – це питання Інна Кравченко адресує міській владі. Колонка в неї опломбована вже півроку.

«Кременчукгаз» опломбовує газові колонки, бо димові канали несправні. А у влади одна відмовка: нема коштів на ремонт. Без зручностей до літа ризикують залишитися навіть сліпі…

– Газові колонки у нашому будинку опломбували ще другого жовтня минулого року, бо несправні димові канали. Ми куди тільки не зверталися – і до УЖКГ, і до віце-мера Порицького, і ніхто не може нам відповісти конкретно, коли ж буде ремонт, – скаржиться «Телеграфу» Інна Кравченко, мешканка будинку, що на вулиці Леніна, 8/18.

У виконкомі «Телеграфу» надали суперечливу інформацію. Віце-мер Микола Порицький сказав, що у цьому році заплановано ремонт димовентканалів у чотирьох-п‘яти будинках. І порадив уточнити адреси в Олександра Любенка, начальника УЖКГ. Той, у свою чергу, відповів:

– Хоча б зробити ремонт у двох будинках (на Перемоги, 22 і 24), розпочатий у минулому році. Матеріали ж дорожчають!

За даними ВАТ «Кременчукгаз», на даний час газові колонки опломбовані в семи будинках. Причина одна – несправність димовентиляційних каналів. І газовики розробляють новий план відключень: до літа без гарячої води залишаться 13 будинків, бо експлуатувати колонки там небезпечно для життя. Лише в одному будинку (Леніна, 32/29) така ситуація з вини мешканців: свого часу не дали ремонтувати димові канали у квартирах. Всі інші випадки – на совісті УЖКГ.

– Найбільше занепокоєння викликає будинок на вулиці Бутиріна, 50, – розповідає Денис Неборак, виконувач обов‘язків керівника служби внутрішньобудинкових мереж ВАТ «Кременчукгаз». – Це будинок сліпих, і люди користуються газом навпомацки, а значить, небезпека ще більша.

У виконкомі ж одна відповідь на всіх: нема коштів. Що робити мешканцям? Ті, кому дозволяє гаманець, купують електричні бойлери. Та схоже, у зв‘язку з новими тарифами на електроенергію для багатьох це стане неактуальним. Є ще один нюанс: плату за обслуговування димових та вентиляційних каналів (у тарифі на ексвитрати з утримання житла) – ніхто не скасовував. Що ж тоді обслуговували ЖЕПи (а тепер управляючі компанії), якщо димові канали у будинках у такому стані? Питання про якість послуг резонно ставити у суді.

Ці будинки у черзі на відключення колонок:

– Бутиріна, 50, 13

– Леніна, 25, 22/19 (частково), 32/29 (частково)

– Пушкіна, 21

– Гоголя, 1

– Карла Маркса, 10-а. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:Вверх