Куди дівати дитину-шестирічку?

10.06.2005, 08:06 Просмотров: 1 437
Наше правительство интересует сало и нефтепродукты. Мэрия «тратит» деньги на чистку Кагамлыка и салюты, строит автосауны. А кому нужны 6-7 летние дети? На все лето они остались без присмотра! А их у нас в городе тысячи. Ну а какие работники их мамы? Весь день они нервничают и названивают домой.

Наше правительство интересует сало и нефтепродукты. Мэрия «тратит» деньги на чистку Кагамлыка и салюты, строит автосауны. А кому нужны 6-7 летние дети? На все лето они остались без присмотра! А их у нас в городе тысячи. Ну а какие работники их мамы? Весь день они нервничают и названивают домой. Да, с 8 тыс. хорошо придумали - пусть больше «беcпризорных детей» скачет под машины.
Из SMS-сообщений

Проблему так званих “випускників” старших груп дитячих садків – дітей-шестирічок, які мають вступати до школи у вересні, а нині залишилися поза дитсадками - мас-медіа піднімали під час прес-конференції міського голови Миколи Глухова цього тижня.  Як повідомив мер, проблема виникла через обмежене фінансування з боку держави. Нормативними освітянськими документами не передбачено, що після закінчення старшої групи діти й надалі перебуватимуть в дитсадку до початку навчального року в школі. Відтак проблему можна вирішити на місцевому рівні, каже міський голова. Ідею платних груп для шестирічок (нині батьки платять лише за харчування) влада відкинула. Розрахунок на те, що певна частина батьків молодших вихованців дитсадків забирає своїх чад на все літо. Тому тимчасово “вільні” місця в дитсадках влада планує надавати шестирічкам, які дійсно залишилися без догляду, бо батьки працюють. Батькам таких дітей слід звертатися до керівництва “свого” дитячого закладу, а якщо питання не вирішується – до керівництва районного відділу освіти.
Побоювання батьків стосовно того, що в майбутньому навчальному році першокласників треба буде забирати додому одразу після закінчення уроків – безпідставні. Так запевняє керівник Крюківського районного відділу освіти Валерій Лобода. Першокласники, для яких організовано навчання в дитсадку, залишатимуться там на повний день. Для тих, чиї класи безпосередньо у школі, організують групу продовженого дня з денним сном. Такий режим передбачений нормативними вимогами до освіти шестирічок. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх