Пошта ввела нові тарифи

3.06.2005, 11:06 Просмотров: 2 526
З 1 червня вводяться в дію нові тарифи на окремі види послуг, які надає "Укрпошта". Так, в середньому на 20-30% збільшились тарифи за пересилання поштових відправлень з оголошеною вартістю і "Експрес"; на повідомлення про вручення поштових відправлень; додаткові послуги (збереження поштових відправлень, написання адреси, упаковка та ін.). До 35% збільшено тарифи на пересилання за межі України поштових відправлень з оголошеною вартістю.

З 1 червня вводяться в дію нові тарифи на окремі види послуг, які надає 'Укрпошта'. Так, в середньому на 20-30% збільшились тарифи за пересилання поштових відправлень з оголошеною вартістю і 'Експрес'; на повідомлення про вручення поштових відправлень; додаткові послуги (збереження поштових відправлень, написання адреси, упаковка та ін.). До 35% збільшено тарифи на пересилання за межі України поштових відправлень з оголошеною вартістю.
Не змінилися тарифи на універсальні послуги, такі як пересилання по Україні та за її межі простих і рекомендованих листів, бандеролей, а також посилок без оголошення вартості вагою до 10 кг.
А також знижено тарифи на электронний та простий переказ грошей як по Україні, так і за її межі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх