Вулиця Леніна звузилася на два роки

27.05.2005, 09:05 Просмотров: 1 243
-До яких пір триватиме неподобство на розі вулиць Леніна і Шевченка? З одного боку півдороги перегородили будівельники, а з іншої – паркуються автомобілі, проїхати неможливо!
(Сергій Володимирович).
Тут повинен стояти знак 'Стоянка заборонена'
Фото: Дмитрий Бабец

Як повідомив начальник управління архітектури та містобудування Віктор Труш, на розі вулиць Леніна та Шевченка будується багатоповерховий торговельно-адміністративний комплекс. За його словами, це буде незвичайна ззовні будівля з магазинами та офісами. Замовником виступила фірма 'Мега-Трейд', яка свого часу виграла конкурс на будівництво. Вона має всі дозвільні документи. Як пояснили в ДАІ, огорожу поставили через те, що це передбачено технологією будівельного виробництва: на території майданчику працюватимуть баштові крани. Роботи триватимуть близько двох років. До тих пір стоятиме й огорожа.
За словами начальника ДАІ Миколи Стоцького, одразу після повідомлення про цю скаргу він розпорядився скласти протокол на будівельників за те, що не розмістили знак 'Стоянка заборонена' на ділянці дороги, де встановлена огорожа. Адже під час узгодження схеми будівельного майданчику цей пункт вони зобов’язувалися виконати. Коли знак буде встановлено, ДАІ матиме всі підстави штрафувати всіх, хто паркується. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх