Полтава економить на гарячій воді

20.07.2006, 12:07 Просмотров: 1 183
У Полтаві з початку цього тижня гарячу воду подають по графіку. Про це “Телеграфу” повідомили у прес-службі полтавської місьради. За їхніми даними, три дні  - п”ятницю, суботу та неділю – у місті не буде гарячої води. В інші дні її відключатимуть лише на ніч – з 24.

У Полтаві з початку цього тижня гарячу воду подають по графіку. Про це “Телеграфу” повідомили у прес-службі полтавської місьради. За їхніми даними, три дні  - п”ятницю, суботу та неділю – у місті не буде гарячої води. В інші дні її відключатимуть лише на ніч – з 24.00 до 6.00. Скільки часу полтавчане житимуть за таким графіком, поки що ніхто не знає. У прес-службі Полтавської міськради кажуть, що керівництво міста сподівається вирішити питання із гарячим водопостачанням протягом місяця.
“Гаряча” проблема у місті виникла через те, що підприємство “Полтаватеплоенерго”, яке забезпечує місто водою та теплом, заборгувало за газ. Тому його в черговий раз намагались відключити газопостачання. На думку міської влади,  вигідніше “посадити” Полтаву на жорсткий графік посатачання гарячої води, ніж в 2-3 рази підвищити на неї тариф. Керівництво міста вважає, що у такий спосіб зможе вдвічі скоротитки збитки теплоенергетиків.
Самі мешканціц Полтави, звісно ж, будуть сплачувати лише за спожиту воду. Лікарні та дитячі заклади від гарячої води не відключатимуть. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх