На вулицю Бутиріна чекала повінь

9.12.2005, 14:12 Просмотров: 1 779
Робітники міськводоканалу на вулиці Бутиріна пробили зливову каналізацію. Внаслідок їхніх дій на місцевих мешканців чекала повінь..

До редакції “Телеграфу” звернувся мешканець будинку з вулиці Бутиріна. Він побачив, як будівельники, що виконували роботи для ТРК “Візит”, пробили зливову каналізацію. На зауваження, що їхні дії призведуть до повені, робітники не відреагували. І швиденько закопали справу своїх рук.
Згодом ми дізналися, що роботи виконувались працівниками міськводоканалу. І виконувались незаконно. “Ми не знали, що наші працівники проводять такі роботи, – каже начальник ремонтного цеху міськводоканалу Сергій Богачонок. – Цього дня вони знаходились у відгулі і працювали як найняті приватним підприємцем працівники”. Посередині зливової каналізації будівельники проклали трубу, щоб провести водопровід. Володимир Губар, начальник шляхобудівного управління, каже, що це значно вплинуло б на роботу зливової каналізації. Оперативна служба міста зафіксувала порушення. За кілька днів на кошти замовника робіт зливову трубу відновили. Єдині, хто “попав” у цій історії, це працівнкики міськводоканалу, які залишились без премії під Новий рік. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх