Взаємозалік боргів за комунальні послуги обіцяють продовжити

10.11.2005, 17:11 Просмотров: 1 417
Строк погашення комунальних боргів радянськкими внесками закінчується. З 16 листопада філії “Ощадбанку” мають припинити видачу чеків. Начальник відділу УЖКГ, Микола Польщиков, каже, що Київ пообіцяв продовжити термін прийому чеків. Дати поки що не називають.

Строк погашення комунальних боргів радянськкими внесками закінчується. З 16 листопада філії “Ощадбанку” мають припинити видачу чеків. Начальник відділу УЖКГ, Микола Польщиков, каже, що Київ пообіцяв продовжити термін прийому чеків. Дати поки що не називають. Центральні ЗМІ повідомляють, що швидше за все, цей строк буде продовжений до 12 грудня. Керуючий філією міського відділення № 62 ВАТ 'Ощадбанк' Олексій Щербуха каже, що до них поки що ніяких наказів щодо продовження строку прийому чеків не було і наразі нестачі чеків немає.
“Ощадбанком було прийнято більше ніж 8,5 тисяч чеків на суму близько 4 мільйонів грн”, - каже Олексій Щербуха. В середньому по Кременчуку на один чек приходиться 470 гривень. Олександр Кучеренко, колишній голова Держжитлокомунгоспу прогнозує, що населення погасить свої комунальні борги за рахунок радянських внесків на суму не більше 2 млд.грн., замість 6 млд., які виділені бюджетом на ці цілі. У Мінфіні кажуть, що зайві 4 мільярди залишать у державній казні. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх