В Україні розроблять європейську систему маркування автомобілів

9.08.2019, 13:36 Просмотров: 1 784 Комментариев: 3

Так під час покупки авто інформуватимуть споживачів щодо викидів СО2 та використання палива

У Міністерстві екології та природних ресурсів України розроблять європейську систему маркування автомобілів та інформування споживачів щодо викидів СО2 та використання палива.


За даними пресслужби, у рамках підтримки країн у переході до електромобільності у міністерстві розроблять нормативно-правові документи, щоб виконати положення Дерективи ЄС про інформування громадян щодо викидів парникових газів та рівня використання палива новими легковими автомобілями.

 

Микола Кузьо, заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграції, пояснив:

 

- Головна мета Директиви, і нашої діяльності щодо її впровадження – надати споживачеві повну та достовірну інформацію щодо витрат палива та викидів СО2. Реальний вплив на довкілля від використання автомобілю стає все більш вагомим фактором при виборі транспорту екологічно свідомих громадян, тому ті виробники, які здійснюють заходи для зменшення негативного впливу на довкілля – мають отримати усі інструменти для належного інформування покупців.

 

Директива регулює правила маркування нових автомобілів знаками щодо економії палива та обсягів викидів СО2 та встановлює вимоги до надання цієї інформації у інформаційних та рекламних матеріалах.

Автор: Катерина Турубара Источник фото: augustnews.ru

Комментарии: 3

10
9 августа 2019 13:44

Безспорно нужнейшая система... Днепр сокро болотом станет, заводы воздух безбожно отравляют, а мы сделаем налеечки на машины, что бы знать сколько она СO2 выбрасывает. 


+11
404
9 августа 2019 13:44

Реально-ни о чем! 


+7
762
9 августа 2019 14:18

Цитата: gor23

Безспорно нужнейшая система... Днепр сокро болотом станет, заводы воздух безбожно отравляют, а мы сделаем налеечки на машины, что бы знать сколько она СO2 выбрасывает. 

Очередная "схема". По данным исследований, только 8% выбросов СО2 приходится на автотранспорт, из них только 14% на легковой. О чем вы говорите?


+12
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх