Як нараховуватимуть субсидії кременчуцьким заробітчанам, які надовго їздять за кордон

22.06.2018, 13:01 Переглядів: 7 495

 

Не всім, хто перебував за кордоном понад 60 днів, відмовлять у наданні субсидії. Але відмова чекатиме на заробітчан, які не сплачують податки.

У Міністерстві соціальної політики пояснили, чи нараховуватимуть субсидії тим, хто перебував за кордоном сукупно понад 60 днів, і кому з таких осіб усе ж нарахують субсидію.


Нагадаємо, обмеження, яке стосується перебування за кордоном, з’явилися у Положенні про призначення субсидій після змін, внесених наприкінці травня цього року. Проте, як повідомляв раніше «ТелеграфЪ», аналізуючи зміни до Постанови, це обмеження стосується людей, які не мали доходів або мали доходи менші за мінімалку; не відраховували ЄСВ (єдиний соціальний внесок).

Тобто нововведення бореться з нелегальними доходами заробітчан.У Мінсоцполітики підкреслюють, що сам факт перебування за кордоном понад 60 днів не є підставою для відмови у субсидії. Тобто на субсидію може претендувати людина за таких умов:

  • претендент отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини;
  • перебуває на лікуванні, навчанні чи у відрядженні;
  • декларує в Україні доходи і сплачує ЄСВ (це стосується заробітчан, які можуть задекларувати в Україні доходи, сплатити ЄСВ – і на основі цього претендувати на субсидію).

У Міністерстві підкреслюють, що усна відмова працівника управління соцзахисту  в наданні субсидії є незаконною: орган соцзахисту повинен прийняти заяву та декларацію, розглянути та письмово повідомити, чи буде призначена субсидія.

Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх