Кременчужанин придбав «автоцивілку» і виграв навігатор від СГ «ТАС»

10.05.2013, 12:45 Просмотров: 2 624 Комментариев: 4

Кременчужанин придбав «автоцивілку» і виграв навігатор від СГ «ТАС»Кременчужанин Олександр Росик придбав поліс обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників у Страховій Групі «ТАС» і в рамках акції «3 в 1» отримав поповнення рахунку номеру мобільного телефону та виграв навігатор!

– Я навіть і не сподівався, що щось виграю і, навіть, отримавши в офісі Компанії подарунок, важко було у це повірити, – ділиться враженнями Олександр Росик. В СГ «ТАС» завжди хороше обслуговування, персонал уважний та люб’язний, завчасно нагадають, що термін дії полісу закінчується, а тепер ще й така приємна несподіванка!»

 

«Вже не вперше наша Компанія проводить акцію «3 в 1» з «автоцивілки», яка з кожним роком набуває все більшої популярності серед населення. Нашим клієнтам приємно разом з оформленням полісу отримати додаткове заохочення, тому, оцінивши переваги акції, цікавляться її проведенням в майбутньому, – розповідає директор Кременчуцької філії СГ «ТАС» Людмила Шевченко.

 

Кременчужанин придбав «автоцивілку» і виграв навігатор від СГ «ТАС»

 

СГ «ТАС» вже протягом 15 років надає фінансову підтримку своїм клієнтам у складних та непередбачуваних життєвих ситуаціях, у чому також переконалися кременчужани, яким Кременчуцька філія СГ «ТАС» виплатила понад 2 мільйони гривень страхових відшкодувань у 2012 році та вже близько 200 тис. грн за два місяці поточного року.

 

У рейтингу страхових компаній «Insurance TOP» СГ «ТАС» вже кілька років поспіль знаходиться у трійці лідерів з продажу полісів ОСЦПВ, а за результатами 2012 року почесно зайняла Перше місце з виплат з даного виду страхування, виплативши 89,5 млн грн страхових відшкодувань.

 

Враховуючи, що кожна 10-та виплата здійснюється CГ «ТАС», вдосконаленню процесу врегулювання приділяється особлива увага. При збільшенні кількості справ з врегулювання з «автоцивілки» у минулому році майже на 10% (понад 8 тис.) у порівнянні з 2011 роком, Компанії вдалося скоротити терміни врегулювання на 34%. Крім того, більшість продавців та агентів СГ «ТАС» не тільки реалізовують поліси, але при настанні страхового випадку допомагають клієнтам зібрати всі необхідні документи для отримання страхового відшкодування.

 

На правах рекламы

Автор: admin Источник фото: СГ «ТАС»
Теги:

Комментарии: 4

0
10 мая 2013 18:39

Хорошо, что он не выиграл видео регистратор, т.к. депутаты от комсомольско-бандицкого БЮТ хотят запретить водителям пользоваться ими.

0
0
21 мая 2013 12:36

Контролер Реальности,
Есть также другой законопроект, который предусматривает обязательное их наличие.

0
0
9 июня 2013 05:51

Навигатор наверное отечественный, типа "Сусанин" :)

0
0
9 июня 2013 07:04

Mazepa70,
Вітчизняний би називась "супутник не знайдено" fellow

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх