Кременчуцькому театру «пороблено»

21.03.2009, 14:18 Просмотров: 1 082
Якщо ви досі вважаєте, що «нет повести печальнее на свете, чем повесть о Ромео и Джульетте», ви помиляєтесь..

Повість про кременчуцький музично-драматичний театр набагато трагічніша. Якщо Ромео та Джульєтті перешкоджали лише батьки, то кременчуцькому театру перешкоджають геть усі.

Спершу Кременчук взагалі не хотів театру. Ми вже маємо Центральний ринок та «Амстор», навіщо ще й театр? Потім на театр не було коштів у міському бюджеті. Потім не було проекту, достойного такого амбітного міста, як Кременчук. Потім знайшовся проект, але він мав забагато помпезних колон та коштував забагато мільйонів. Нарешті його переробили і... державне управління охорони навколишнього середовища у Полтавській області нещодавно заборонило (лист № 521/05-03) будувати наш злиденний театр на обраному місці – замість зруйнованого кінотеатру «Дніпро», на краю Придніпровського парку.

А все через те, що скромний кременчуцький театр не «влазить» на місце кінотеатру «Дніпро». Йому потрібно ще трошки – 0,15 га. А начальник обласного держуправління охорони навколишнього середовища пан Піддубний не дозволяють «вилазити» за вказані межі, у Придніпровський парк. От вам і протистояння – пан Піддубний захищають природу, а кременчуцькі театрали захищають свою мрію про культурне життя. У зв’язку з чим дві депутатські комісії кременчуцької міськради подумали і придумали. Кременчуцька міськрада має звернутися до обласної ради з пропозицією дати дозвіл на виділення нещасних 0,15 га паркової зони – цільовим призначенням на будівництво театру. Проект рішення готуватиме віце-мер Крикливець, а виноситимуть його на квітневу сесію кременчуцької міської ради. 
Теги: театр
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх