Не такий страшний чорт, як його малюють!

3.04.2009, 12:47 Просмотров: 1 593
31 березня у міському краєзнавчому музеї відкрилась виставка, присвячена 200-річному ювілею Миколи Гоголя. Класик дуже вдало, як для сатирика, народився – 1 квітня, у День дурнів та жартів..

Дуже рекомендуємо відвідати виставку – дізнаєтесь безліч цікавих речей про класика. Ми, наприклад, дізнались. Навіть приємно стало, наскільки освічені люди живуть у Кременчуці. Історію про італійську фотографію Гоголя (є така на виставці) ми взагалі вперше почули.

Крім дорослих інтелектуалів, в організації експозиції брали активну участь обдаровані кременчуцькі діти. Найбільш солідні добірки робіт представила кременчуцька дитяча художня школа та творча майстерня Оксани Бойко «ОКО». Звісно, темами робіт стали твори Гоголя. Ми побачили найрізноманітніших козаків, Солох, дівчат, пейзажі Сорочинської ярмарки та «ночі на Різдво». Але більш за все експонувалося чортів. Чи вони були просто найсимпатичнішими. Один, дуже гламурний чортяка взагалі страшенно скидався на Філіпа Кіркорова. І не дивно, бо хто ж не бачив Кіркорова у мюзиклі «Вечори на хуторі поблизу Деканьки»? І на яку ж дитину такий ексклюзивний чорт не справить враження? До речі, діти – автори чортячих портретів – запевнили «ТелеграфЪ», що ані краплі не вірять в усяку там «чортівню». І у «привороти» та «відвороти» теж. І страшнючого Вія не бояться! І правда, що той Вій у порівнянні з японськими мультиками про мерців? 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх