Індонезійці хочуть влаштувати кременчужанам концерт

11.04.2010, 22:35 Просмотров: 1 233
Посольство Індонезії звернулося до міськвиконкому із пропозицією провести вечір індонезійської культури, присвячений встановленню Гонгу Миру в парку Миру. Нагадаємо, цей символ планують встановити до свята Перемоги – 9 травня..

У своєму листі офіційні особи просять міську владу посприяти в наданні приміщення та організації концерту. Також повідомляється, що в ньому візьмуть участь 27 артистів.  Концерт, на думку посольства Індонезії, сприятиме встановленню дружніх зв’язків між двома народами.

Однак міську владу не зовсім влаштовує дата концерту. Так, індонезійці запропонували 9 травня. А це День Перемоги, який у нашій країні відзначають зовсім іншими заходами: солдатською кашею для ветеранів, вечорами спогадів. І тому можуть виникнути організаційні накладки. Остаточно із прийомом індонезійців має визначитися Автозаводський райвиконком та його голова Володимир Коваленко. Як повідомив віце-мер Василь Хоменко, райвиконкому дадуть відповідне доручення, оскільки Гонг Миру встановлять на території парку, яким опікується район. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх