«Барвиста країна дитинства»

13.04.2007, 19:04 Просмотров: 2 242
Цього року міському Об’єднанню дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (ОДЮК) виповнюється 14 років. З нагоди Дня свого народження об’єднання влаштувало виставку у міській художній галереї. У ній взяли участь 14 клубів. Вони представили глядачеві більше сотні робіт.
«Зимовий вечір». Карина Похилько, клуб «Славутич». Тканина, аплікація, крупа.

Цього року міському Об’єднанню дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (ОДЮК) виповнюється 14 років. З нагоди Дня свого народження об’єднання влаштувало виставку у міській художній галереї. У ній взяли участь 14 клубів. Вони представили глядачеві більше сотні робіт. Твори юних талантів виставлятимуться у галереї протягом двох тижнів – прийти і подивитися на них можна буде до 20 квітня включно.

Ксенія Панченко і Юлія Ткаченко – найкращі вишивальниці клубу «Реал». Найбільше дівчатам подобається вишивати хрестиком. Та вони вже давно «виросли» з вишивання серветок. Віднедавна у Ксені та Юлі є серйозніша робота – знайомі «замовляють» у дівчат, ніби у справжніх дизайнерок, «авторську» вишивку на одязі. «Ми вже, мабуть, близько 15 курточок оздобили на прохання друзів», – розповідає Ксенія.

Фігурки з глини, клуб «Меридіан». На виставку «Меридіан» відправив вироби трьох «глиняних справ майстрів» – Діани Кузьменко, Тетяни Зварич та Євгенія Стукало. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх