Балет і Люся Янукович

14.12.2006, 19:12 Просмотров: 1 747
Про те, що в Кременчуці є пан Матицин, гіпермаркет «Простор» та Придніпровський ринок, знають усі. Про те, що в Кременчуці існує свій справжній балет, знає трохи менша кількість громадян. Але ті, хто побачив цей балет минулої суботи, не забудуть його ніколи. І ходитимуть на балет не рідше, ніж на Придніпровський ринок.
Фрагмент балету «Сон в летнюю ночь» (Глієр), виконує трупа Театру танцю Світлани Шумкової. Саме такою ми уявляли в дитинстві казку – таємнича галявина у казковому лісі, ніжна музика, загадкове світло, і легкі фігурки гарнющих крилатих ельфів, що пурха

Чи часто ви бачили, щоби квитки на концерт дитячої самодіяльності були розпродані за чотири дні до прем’єри?  А  саме так сталося цього разу. Концерт «Вечір балету» мав відбутися у суботу, а вже у вівторок квитків у касі Палацу культури «Кредмаш» не було – розмели.
І не дивно.  Кременчужани (ті, що цікавляться балетом) вже засвоїли – якщо виступає Театр танцю Світлани Шумкової, це буде, як мінімум, красиво. Так воно й вийшло. Причому дивним чином театр починався від самої «кредмашівської» вішалки – вже у фойє панувала атмосфера свята та стриманої коректності. Навіть діти не носилися по фойє, а важно виступали у святковому вбранні.
У залі – та сама картина. Нарядні схвильовані мами стискають букети і сильно пахнуть парфумами, діти сидять чемно і тихо, чоловіки навіть пальта познімали. Одним словом, кременчужани  прониклися  атмосферою  високого  мистецтва.
Але ж і мистецтво кременчужан  не розчарувало.  Ми побачили на сцені професійних танцівників, а не просто зворушливі, але не надто вправні дитячі танці.
Ведуча закінчила програму концерту словами якогось видатного пана, який вважав, що «публіка зрозуміє ідею лише набагато пізніше».  Пан відомий, йому видніше. Але нам здається, ми вже зрозуміли ідею. Вона проста – в Кременчуці має бути театр. Бо ми того варті. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх