Гала-концерт, на який ніхто не потрапив

6.05.2011, 10:04 Просмотров: 2 083
Два кременчуцьких творчих колективи прийняли участь у третьому турі Всеукраїнського конкурсу народної хореографії ім. Вірського.

Два кременчуцьких творчих колективи – Театр танцю Світлани Шумкової та ансамблю пісні і танцю “Славутич” блискуче пройшли два відбіркових тури Всеукраїнського конкурсу народної хореографії ім. Вірського і дійшли до третього туру. А також мали виступити на фінальному гала-концерті конкурсу в Києві. 26-29 квітня вони з’їздили до Києва, де проходив третій етап конкурсного відбору, набрали високий бал, та з незрозумілих причин не потрапили до списку колективів, заявлених на участь у гала-концерті.

Керівники обох кременчуцьких колективів (Світлана Шумкова та Володимир Смоляков) дуже стримано коментують ситуацію, і уникають будь-яких некоректних оцінок та припущень. Та все-таки вони не приховують свого здивування рішенням журі. Варто зазначити, що жоден творчий та професійний хореографічний колектив Полтавщини не потрапив на гала-концерт конкурсу. Навіть такі сильні учасники, як представники кафедри хореографії Полтавського педуніверситету та кафедри хореографії Гадячського училища культури. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх