Діти і квіти

20.02.2009, 20:01 Просмотров: 1 109
У міській дитячій бібліотеці ім. Торубари відкрилась фотовиставка «Зимове свято квітів». Ініціатор заходу – кременчуцький міський клуб квітникарів «Флора»..

19 лютого клубу «Флора» виповнюється 10 років – він відкрився у далекому 1999-му. Свій перший ювілей клуб вирішив відзначити спільною виставкою фоторобіт, головна тема яких квіти. І діти серед них. До заходу залучились міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, міський військовий ліцей та два притулки – «Пролісок» та «Промінь». Клуб «Флора» співпрацює з ними усіма.

Директор клубу «Флора», пані Лариса Ярина, стверджує, що квіти дуже позитивно впливають на дітей – і на звичайних, і на бешкетників, і на тих, які потребують розумової корекції. Пані директор розповіла зворушливу історію про те, як минулого року ентузіасти клубу «Флора» возили неповнолітніх порушників режиму одного з притулків на екскурсію – показали їм у Комсомольську теплиці, де вирощують троянди на гідропоніці. Так пацанів настільки вразила краса величезних троянд, що – повернувшись із чергової втечі – вони всілися розчулено малювати ті прекрасні квіти! Отак. 
Теги: квіти діти
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх