60 творів від 40 авторів: побачте унікальний проєкт «Кременчук в картинах»

15.09.2019, 17:30 Просмотров: 2 132

 

До Дня міста художники представили полотна з краєвидами рідного Кременчука

Фото: Артем Коваленко

З 13 вересня до 6 жовтня у великій залі Кременчуцької міської галереї містяни зможуть побачити спільну виставку кременчуцьких художників «Кременчук в картинах», яка присвячена Дню нашого міста.

 

Насправді це унікальний проєкт, адже експозиція представлена 60 творами від 40 авторів – і у кожній роботі є любов до рідного міста.

 

Кременчуцькі художники підготували своєрідний мистецький подарунок для кременчужан: до Дня міста надали свої роботи як досвідчені майстри, так і молоді митці. Твори виконані у абсолютно різних техніках: тут і олійні полотна, й акварелі, графіка та фотографія, й навіть художнє кування.

 

Тематика робіт також різноманітна: на них зображені як сучасні краєвиди Кременчука, так і старовинні, як урбаністичні, так і пейзажі природи.

 

Але світлини не можуть передати усю красу зображених на полотнах куточків Кременчука, тож встигніть на власні очі побачити чудові твори, присвячені нашому місту, у Кременчуцькій художній галереї за адресою: вулиця Коцюбинського, 4. До 6 жовтня у вас ще є час.


 


Ця колекція дійсно вартує того, щоб завітати до галереї та роздивитися картини, адже так цікаво знаходити та відгадувати на них такі знайомі міські пейзажі.

Автор: Катерина Турубара Фото: Артем Коваленко
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх