Кременчужанка Галина Черненко працює у буфеті школи №10. Та мало хто з учнів чи співробітників знає про її талант. Галина Степанівна змалку пише вірші: про кохання, про розлуку, а тепер і про події в Україні. Її творчість почалася, коли вона вчилася в 6 класі – під час генерального прибирання юна Галина знайшла збірку з написаними від руки дитячимі віршиками.
– Я запитала в мами, хто писав ці вірші, – розповідає Галина Черненко. – Вона сказала: я. Тоді я не зрозуміла, що мама просто їх переписувала, а не складала. Але це допомогло мені зайнятися власною творчістю.
Раніше Галина Степанівна працювала вчителькою у місті Ізюм, Харьківської області. За її словами, жодного разу, під час шкільних заходів вона не користувалася чужими віршами, а завжди складала свої.
Послухати вірші «Вишиванка» та «Небесній сотні» Галини Радченко можна у наступному сюжеті: