Іконостас храму в Козельщині поповнився образами

28.09.2011, 16:57 Просмотров: 2 443 Комментариев: 4

Благодійний фонд «Джерело Дніпра» до свята Різдва Богородиці подарував монастирю шість ікон. Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай подякував засновникам Фонду – сім'ї Матициних - за багаторічне піклування про храм

 

  Іконостас храму в Козельщині поповнився образами

 

21 вересня, на Пречисту, у храмі Різдва-Богородичного жіночого монастиря у Козельщині завжди панує особлива атмосфера світлого свята. Віряни з усіх куточків Полтавщини

стікаються до храму, щоб вклонитися чудотворній іконі Козельщанської Божої Матері, відомій дивами людського зцілення. Під час молитви та урочистої ходи світлішають обличчя парафіян. Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай побажав сестрам монастиря та вірянам терпимості й віри, душевної чистоти, яку допоможе набути Цариця Небесна.

Цього разу іконостас храму поповнився шістьома новими іконами, виготовленими найкращими майстрами Почаївської Лаври за фінансової допомоги Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». Серед них і образ ігумені Олімпіади 2-ї, яку церква визнала святою. Ікони подарував Почесний Президент Фонду Володимир Матицин.

 

- Люди завжди відчувають у монастирях благоговіння. В таких місцях особлива благодать. Сьогодні день, коли ми славимо Царицю Небесну, покровительку роду людського. Приємно бачити багато людей у храмі і те, що на свято приходять добрі друзі. Неможливо самій людині прийти до Бога. Лише Господь, торкаючись серця, привертає людину. На сьогодні ми бачимо, що в монастиря є помічники - благочестива сім'я Матициних. Ми дякуємо цим добрим людям, - сказав єпископ Миколай.

 

Слід згадати, що колись храм у Козельщині був занедбаний, і нове життя він отримав завдяки сім‘ї Матициних, які надали спонсорську допомогу на його реставрацію. Потім за фінансової підтримки Фонду «Джерело Дніпра», у храмі з‘явився іконостас, де є місце для 105 ікон. Зараз, разом із отриманим до свята дарунком, тут 95 ікон.

Над рештою ще працюють майстри-іконописці. Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин має намір презентувати їх храму на престольне свято ікони Козельщанської Божої Матері – шостого березня наступного року.

 

- Ви побачите іконостас в усій красі, - пообіцяв він.

 

Іконостас храму в Козельщині поповнився образамиІконостас храму в Козельщині поповнився образамиІконостас храму в Козельщині поповнився образамиІконостас храму в Козельщині поповнився образамиІконостас храму в Козельщині поповнився образами

 

Автор: ermakova
Теги:

Комментарии: 4

0
28 сентября 2011 20:05

Заправив бак автомобиля 40 литрами кременчугского бензина, ты, кременчужанин, отдаешь 40 копеек лично Матыцину. Просто так. Долгих лет Владимиру Митрофановичу и успехов в его бескорыстных благих начинаниях.

0
0
28 сентября 2011 20:57

jeether, я заправляюсь у Матыцина. На других заправках бензин, мне кажется, еще хуже.
Или, пардон, я не прав?

0
0
28 сентября 2011 21:58

Ото бескорыстие:))) заправляясь у других ты отдаешь лично им по 40 копеек с литра! Матицин -меценат во всем. Чурсин, а как мерс, много жрет?

0
3 894
10 ноября 2011 20:37

ну ,в сравнении с другими магнатами нашего городка, Матыцин времени от времени хотя бы что -то дает или делает для кременчужан.А другие пока только обдирают на благо своему состоянию!

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх