На колісному подешевшав обід

17.04.2009, 23:34 Просмотров: 1 104

Працівники колісного заводу відчули чергову підтримку керівництва підприємства, яке продовжує вживати заходи на підтримку заводчан, які відчувають на собі наслідки негараздів у світовій економічній політиці..

Таким кроком стало зменшення цін на харчування у заводських їдальнях та буфетах шляхом зниження торгівельної націнки на продукти на 10%.

–Звичайно, такий захід із зменшення цін є дещо збитковим для підприємства, особливо за умови постійного підвищення закупівельних цін на продукти. Але головне у цій ситуації – люди, – зазначили в адміністрації підприємства.

Більше того, від початку квітня колісний завод зробив ще один крок назустріч своїм працівникам, аби допомогти їм у нелегкі часи сьогодення. Керівництво прийняло рішення про введення у їдальнях та буфетах підприємства пільг на харчування працівників та придбання ними продуктів шляхом кредитування (за допомогою використання спеціально введених електронних пластикових карток) та компенсації витрат на харчування за кожний робочий день.<!-- http://www.telegraf.in.ua/buisiness/2009/04/17/obid_9628.html -->
 

Автор: editor
Теги: колісний
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх